לקראת מחזור:הקרב על הצמרת
משחקי המחזור ה 12 בליגות הנמוכות בפתח,עם קרבות צמרת בדרום ובצפון.בדרום קרית מלאכי תארח את המוליכה מכבי יבנה,בצפון תארח עפולה את מכבי דלית אל כרמל,הוד השרון תארח את שעריים,ומגדל העמק בקרב צמרת מול דבוריה....
מאת: אלי אמסלם. | 16-12-2011 | 00:35

ליגה א דרום:

במוקד משחקי המחזור יעמוד המפגש באשקלון,שם תארח השלישית קרית מלאכי,

את המוליכה החדשה מכבי יבנה.קרית מלאכי עם מטרה לנצח ולהדבק ליבנאים,שיגיעו עם

המון מוטיבציה ובטחון לשמור על המקום הראשון.

 

      יניב בן ישי. יפגוש במדי יבנה את קית מלאכי קבוצתו אשתקד.(צילום:ניר חורי)

 

הפועל קטמון שאיבדה את המקום הראשון תצא למשחק חוץ קשה מול כפר יונה,שהתחזקה השבוע כשצירפה את החלוץ אופיר חלוואני.

עמישב פ"ת הרביעית תצא למשחק חוץ קשה באיצטדיון וסרמיל מול נתיבות ,שתרצה לקחת נקודות

בכדי לברוח מהתחתית הבוערת.

הפועל מרמורק שלא ניצחה כבר 6 מחזורים ברציפות,תנסה לצאת מהתקופה הרעה כשתארח את מכבי

קרית גת,הנמצאת במומנטום חיובי.

 

       אוהדי קטמון המסורים יצפינו לכפר יונה למשחק חוץ קשה בתקוה לשוב עם 3 נקודות.(צילום:ניר חורי)

 

קביליו יפו תנסה לשוב לצמרת הגבוהה כשתארח בביתה את האורתודוכסים לוד.

השקמה רמת חן תארח בקרב תחתית חשוב את הפועל כפר שלם.

המשחק בין אילת לערד נדחה ליום ג מאחר שגלעד ואדם תנעמי שחקני ערד,נוטלים חלק בנבחרת ישראל

בקט רגל הנמצאת בטורניר בסלובניה.

 

ליגה א צפון:

במוקד המחזור תארח הפועל עפולה את מכבי דלית אל כרמל,במשחק של "חיים ומוות" עבור 2 הקבוצות.

עפולה תנסה להתאושש מהמשבר בו היא נמצאת ולהדביק את פער 5 הנקודות מאסי גלבוע,

עבור דלית אל כרמל זהו משחק בו היא חייבת לקחת את כל הנקודות בכדחי להשאר בתמונת הצמרת.

המוליכה אסי גלבוע לאחר התיקו מול טמרה במחזור הקודם.תרצה לחזור למסלול הנצחונות כשתארח את

קרית אתא שלא ניצחה 7 מחזורים ברציפות.

 

מגדי חלאילה. עפולה תזדקק ליום טוב של שוערה מול ההתקפה המסוכנת של דלית אל כרמל.

 

גבעת אולגה השניה תארח במבצרה הביתי את מ.ס כרמיאל.

עירוני טבריה תצא למשחק חוץ מול הפועל כפר קנא הנמצאת במגמת השתפרות.

סקציה מעלות תארח את הקבוצה "החמה" של החודש האחרון מכבי כפר קנא.

הפועל דלית אל כרמל תארח במפגש מרכז טבלה את הפועל חדרה.

האחרונה אחי עכו תארח בקרב תחתית חשוב את צור שלום המדורגת 2 מקומות מעליה.

בקרב תחתית נוסף תארח מכבי טמרה את אחוה עראבה.

 

ליגה ב דרום א:

משחקים קשים צפויים לצמרת.

המוליכה הפועל אזור שחזרה מעודדת מקרב הצמרת מול אור יהודה, תארח את בני יפו שמתאוששת לאחרונה.

עירוני אור יהודה תצא למשחק חוץ קשה מול בקעת הירדן.

 

    שי מאור.המוליכה אזור חוזרת למגרשה הביתי למשחק מול בני יפו.(צילום:לירן דורף)

 

האורתודוכסים יפו, שמדורגת שלישית, תארח את הפועל קרית אונו מהתחתית, שמחפשת שלוש נקודות  ולהחתים מאמן במקום אבי בן עזרא שהתפטר מהקבוצה בעקבות חוסר הצלחה.

גדנ"ע ת"א ששיחררה את כוכבה מאיר דרעי לקביליו יפו תארח את מ.ס טירה.

מחנה יהודה תארח בביתה את הפועל פרדסיה.

מ.ס כפר קאסם המדרדרת תצא למשחק חוץ מול ביתר רמת גן מהתחתית. אם כפר קאסם לא מנצח

צפויים שינויים בקבוצה.

בקרב תחתית מובהק תארח בני טייבה את השרון נתניה לקרב שמי שמפסיד בו יכול להתכונן לליגה ג'.

שיכון ותיקים, אולי בעונת שיא שלה,  תארח במוצאי שבת את בני גלגוליה.

 

ליגה ב דרום ב:

המוליכה מכבי שעריים תרצה להמשיך בדהירתה אל ליגה א ,כשתתארח בהוד השרון המדרדרת.

מ.ס קרית גת השניה תצא למשחק חוץ קשה מול בני יצאלאל.

 

 שעריים חוגגת. המוליכה הגאה עם ארז ירימי בכושר מצוין יוצאת להוד השרון.

 

נחלת יהודה, הפצועה והחבולה,  תארח את מ.ס באר שבע המשתפרת.

הפועל רהט הנמצאת בכושר מצוין תצא למשחק חוץ מול צפרירים חולון.

הפועל מרחבים תארח את מ.ס דימונה מהתחתית.

מעלה אדומים תארח בביתה את שיכון המזרח שלמרות ששחררה את רוב שחקניה, הצליח מאמנה

שמוליק סלומון לגרוף שני ניצחונות יפים, בתקווה להפוך את העונה לחיובית משהו.

מכבי באר יעקב  תצא למשחק חוץ  לא קל מול שדרות השקועה עמוק בתחתית.

מבשרת ציון האחרונה תארח בקרב תחתית את צעירי רהט. שגם פה, המסידה יכולה להתכונן לליגה ג'.

 

ליגה ב צפון א:

המוליכה ביר אל מכסור תצא למשחק חוץ מול האחרונה בני גדידה.

השניה מגדל כרום תארח בבית את טירת הכרמל השקועה עמוק התחתית.

אחוה חיפה מאוכזבת מההפסד בדרבי תצא למשחק חוץ מול ביתר נהריה מהתחתית.

כאבול תרצה להדבק לחבורת הצמרת כשתארח את כפר סמיע.

הפועל שפרעם תצא למשחק חוץ מול הפועל סכנין.

אחוה מנדא תצא למשחק חוץ מול מ.ס בועיינה.

ביתר חיפה מעודדת מהנצחון בדרבי תארח את בני עראבה.

 

ליגה ב צפון ב:

במוקד המחזור תארח המוליכה הפועל מגדל העמק,שנחלה הפסד בכורה מפתיע ברמות מנשה במחזור

הקודם,את מ.ס דבוריה המרוחקת ממנה 4 נקודות בלבד.

 

     בני סימנטוב. מגדל העמק לאחר הפסד בכורה מפתיע,מארחת את דבוריה לקרב צמרת.צילום: מורן פ.)

 

הפועל בית שאן שהתחזקה עם צירופו של אדיר דיין,תארח את עירוני בקה אל גרביה.

רמות מנשה שהנחילה הפסד בכורה למגדל העמק,תצא למשחק חוץ מול הפועל עוספיה.

אחי איכסל תצא למשחק חוץ מול אום אל גאנם מהתחתית.

איחוד בני בקה תארח את שכנתה כפר קרע.

עיו מאהל לאחר הנצחון הגדול מול עוספיה תארח את כפר קמא.

 

ליגה ג תל אביב:

במוקד המחזור תארח המוליכה רואי חשבון ת"א את גבעת שמואל המדורגת במקום הרביעי.

רמת ישראל השלישית תצא למשחק חוץ מול אליצור יהוד.

קרית שלום עם 6 נצחונות רצופים במאזנה תארח את מחניים רמת גן.

 

ליגה ג שרון:

במוקד המחזור תצא המוליכה מורשה רמת השרון למשחק חוץ קשה מול הפועל אורנית.

במשחק מסקרן נוסף תארח השלישית הפועל גלגוליה את ביתר פתח תקוה המדורגת מקום אחד מעליה.

 

הפועל כפר קאסם תצא למשחק חוץ מול כפר ברא.

בני רעננה תצא למשחק חוץ מול בני קאלנסואה.

צעירי טייבה תצא למשחק חוץ מול האחרונה ניבראס כפר קאסם.

 

ליגה ג מרכז:

במוקד המחזור תצא המוליכה עירוני מודיעין למשחק חוץ מול הרביעית הפועל מצליח.

ביתר גבעת זאב השניה תארח את חבל מודיעין.

עירוני בית שמש תארח בביתה את מ.ס ראשוון לציון.

מכבי ירוחם תארח את מכבי רחובות.

עירוני גדרה תארח את טירת שלום.

אופקים תארח את הפועל רמלה.

 

ליגה ג שומרון:

המוליכה אוחוה אום אל פאחם תצא למשחק חוץ מול ביתר פרדס חנה.

בני אום אל פאחם השניה תארח את בני פרדיס.

מ.ס פרדס חנה תצא במוצאי שבת למשחק חוץ מול ביתר אום אל פאחם.

נווה שאנן תארח את הפועל יוקנעם.

 

ליגה ג יזרעאל:

המוליכה נוגידאת תמוח בשל התפרקותה של בסמת טבעון.

השניה צעירי טורען תצא למשחק חוץ קשה מול ביתר עפולה.

 

         ביתר עפולה.הקבוצה הסימפטית תנסה להפתיע בביתה את צעירי טורען החזקה.

 

מכבי סולם תפגוש בקרב צמרת את אלתיחאד נצרת.

סנדלה גלבוע תצא למשחק חוץ מול בני זלפה.

 

ליגה ג גליל עליון:

המוליכה בני מגאר תארח בבית את בני עאבלין.

הפועל נחף תארח בסכנין את קרב הצמרת מול הפועל צפת.

הפועל בועיינה תארח את דיר חנא.

 

 

 

 כל השערים,המבקיעים ועדכונים חיים מהמגרשים רק בלוח התוצאות של "גולר"!

כנסו ישירות! http://www.goler1.co.il/live.php     

 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • וסים אלאטרש חתם בעירוני כסייפה
  • שחר בר עוז מונה למאמן בני הרצליה, ליגה ג' שרון
  • נתנאל מוריס חתם בבני טייבה
  • אימון: הפועל כפר כנא ניצחה 0:1 את הפועל קלנסוואה
  • אימון: מכבי עמישב הפסידה 2:0 להפועל גני תקווה
  • אימון: הפועל רעננה הביסה 1:5 את מכבי הרצליה
  • רז מזרחי חתם בהמכתש גבעתיים
  • משחק אימון: מכבי נוגי'דאת מנצחת 1:2 את הפועל כפר כנא
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה מאמן יפוטר ראשון בליגה א דרום?
אורן קריספין- מכבי שעריים
בשיר כבהא- שמשון כפר קאסם
רומן זולו - דימונה
מאמן אחר
תוצאות