לקראת מחזור:שליש של מפגשי צמרת.
המחזור ה-10 בליגות הנמוכות,המהווה סיום של השליש הראשון מביא עימו מפגשי צמרת מסקרנים ומרתקים. ליגה א דרום:קרית מלאכי-מרמורק,קביליו יפו-יבנה, ליגה א צפון:אולגה-טבריה,אסי גלבוע-מכבי דלייה. ליגה ב:גדנ"ע -אור יהודה,מעלה אדומים-שעריים,מגדל העמק-עוספיה.
מאת: אלי אמסלם. | 02-12-2011 | 08:54

ליגה א דרום:

במשחק המרכזי של המחזור תארח בשכונת התקוה מכבי קביליו יפו את השניה מכבי יבנה.

קביליו מגיעה למשחק מעודדת לאחר 2 נצחונות רצופים ותרצה להמשיך במסלול הנצחונות  במטרה

להצמד לצמרת הגבוהה.

  הקהל המצוין של קביליו יפו. צפוי להגיע בהמוניו למפגש הצמרת מול יבנה.

משחק מסקרן לא פחות ייערך בקרית מלאכי שם תארח הקבוצה המקומית את הפועל מרמורק,

לשתי הקבוצות יומרות לעלות ליגה בסיום העונה,ואיבוד נקודות של אחת מהן ירחיק אותה

משמעותית מהצמרת.

   הקהל של קרית מלאכי. הקבוצה זקוקה לתמיכתו במפגש הצמרת מול מרמורק.(צילום:רועי אסרף)

עמישב פ"ת שלא נוצחה ב-5 המשחקים האחרונים תצא למשחק חוץ קשה מול ביתר כפר סבא

שהתחזקה השבוע משמעותית.

האורתודוכסים לוד תצא חמשחק חוץ מול השקמה מתחתית הטבלה.

נתיבות תפגוש בקרב דרומי את מכבי קרית גת.

בקרב תחתית חשוב תארח כפר יונה את הפועל ערד.

גת אל אהלי הנמצאת בקשיים רבים הודיעה להתאחדות שלא תופיע למשחק החוץ באילת.

 

ליגה א צפון:

במוקד  המחזור יעמוד מפגש הצמרת בין הקבוצות המפתיעות בליגה עד כה,

כשגבעת אולגה המרשימה תארח את עירוני טבריה הנמרצת של אלדד שביט.

  מושיקו בלביליה ואפרים אספא.אולגה מארחת לקרב מסקרן את עירוני טבריה.

המוליכה אסי גלבוע תארח את מכבי דלית אל כרמל ומאמנה טל בניה,אשר אימן בעבר בגלבוע,ועזב אותה בטונים צורמים.עבור דליית אל כרמל זהו סוג של משחק עונה,כשהפסד שלה יוציא אותה מחלום העלייה.

עפולה תארח במפגש קצוות את מכבי כפר קנא.

מעלות עם 5 נצחונות רצופים במאזנה,תארח את מכבי צור שלום.

קרית אתא תארח בביתה את מ.ס כרמיאל.

הפועל כפר קנא תארח במפגש תחתית את הפועל חדרה.

בקרב תחתית מובהק תארח אחי עכו את אחוה עראבה.

הפועל דלית אל כרמל תארח בשבת את מכבי טמרה.

 

ליגה ב דרום א:

במשחק במרכזי תארח הרביעית גדנ"ע תל אביב את השניה עירוני אור יהודה.

המוליכה הפועל אזור תארח בביתה את קרית אונו מהתחתית.

  אוהד רון.יפגוש במדי קרית אונו את קבוצתו בעבר,הפועל אזור מוליכת הטבלה.(צילום:לירן דורף)

הצלע השלישית בצמרת האורתודוכסים יפו תארח את מחנה יהודה העיקשת.

מ.ס כפר קאסם תצא למשחק חוץ מול השרון נתניה המתאוששת.

בקעת הירדן תארח את פרדסיה.

שמשון טייבה תארח בדרבי של המשולש את מכבח גלגוליה.

מ.ס טירה תארח את שיכון ותיקים.

ביתר רמת גן תארח בקרב תחתית חשוב את בני יפו.

 

ליגה ב דרום ב:

 

במשחק המרכזי תצא המוליכה הגאה מכבי שעריים למשחק חוץ קשה במעלה אדומים.

השניה הפועל מרחבים תארח בביתה את הפועל רהט.

   שחקני שעריים חוגגים. יוצאים למשחק חוץ קשה במעלה אדומים.

מ.ס קרית גת תצא למשחק חוץ קשה מול שדרות מהתחתית.

הפועל הוד השרון שאבדה גובה בצמרת תארח את מ.ס באר שבע.

הפועל נחלת יהודה שעדיין לא אמרה את המילה האחרונה בצמרת תארח את צפרירים חולון.

יצאלאל רחובות תארח מ.ס דימונה.

מכבי באר יעקב תצא למשחק חוץ מול מבשרת הציון.

צעירי רהט תארח את שיכון המזרח.

 

ליגה ב צפון א:

במשחק המרכזי תצא המוליכה צעירי ביר אל מכסורלמשחק חוץ קשה מול ביתר חיפה.

משחק מסקרן נוסף ייערך במגדל כרום,שם תארח הקבוצה המקומית מהמקום השלישי,את אחוה חיפה

מהמקום השני.

  שלומי ביטון(מימין)ןשי סבג.מארחים את המוליכה ביר אל מכסור.

כפר מנדא תצא למשחק חוץ קשה מול כפר סמיע.

כאבול תארח את טירת הכרמל מהתחתית.

בני גדידה האחרונה תארח את הפועל שפרעם.

כאוכב תצא למשחק חוץ מול ביתר נהריה.

מ.ס בועיינה תארח את בני עראבה.

במשחק שהוקדם הביסה אמש מכבי עכו שנמצאת בכושר מצוין את הפועל סכנין 1:6.

 

ליגה ב צפון ב:

במשחק המרכזי תארח המוליכה הפועל מגדל העמק את השניה הפועל עוספיה.

עירוני נשר הנמצאת במגמת השתפרות תצא למשחק חוץ קשה מול מכבי איכסל.

   רפי בוסקילה.נצחון על עוספיה יקרב את מגדל העמק להשגת המטרה.(צילום:עמוס קלס)

הפועל בית שאן תארח בעפולה את רמות מנשה.

כפר קרע תצא למשחק חוץ בכפר קמא.

איחוד בי בקה תארח בקרב תחתית את אור עקיבא.

אום אל גאנם תארח בקרב תחתית על 6 נקודות את עירוני בקה אל גרביה.

המחשק ביו איכסל למ.ס דבוריה לא יתקיים בשל עונש הפסקת פעילות שהוטל על איכסל.

 

ליגה ג תל אביב:

במשחק המרכזי תארח רמת ישראל את בית דגן.

בני יהוד תצא למשחק חוץ מול אליצור יפו מהתחתית.

גבעת שמואל תצא למשחק חוץ מול אליצור יהוד.

 

ליגה ג מרכז:

במשחק המרכזי תארח המוליכה גבעת זאב את סגניתה עירוני מודיעין.

עירוני בית שמש תארח את צעירי אלהושאלה.

הפועל מצליח תארח את טירת שלום.

 

ליגה ג שרון:

המוליכה מורשה רמת השרון תצא למשחק חוץ קשה מול ביתר אריאל.

השניה הפועל גלגוליה תצא למשחק חוץ מול צעירי טייבה.

ביתר פתח תקוה תארח את שמשון כםר קאסם מהתחתית.

הפועל אורנית תארח את כפר ברא.

 

ליגה ג שומרון:

במשחק המרכזי תארח נווה שאנן הסימפטית את המוליכה אחווה אום אל פאחם.

השניה בני אום אל פאחם תארח את בני גת.

מ.ס פרדס חנה תצא למשחק חוץ מול הפועל כפר קרע.

 

ליגה ג יזרעאל:

במשחק המרכזי תארח המוליכה בני נוגידאת את השלישית אלתיחאד נצרת.

השניה צעירי טורעאן תצא למשחק חוץ מול ביתר אל עמל נצרת.

מכבי סולם תארח את ביר אל מכסור.

 

ליגה ג גליל עליון:

המוליכה בני מגאר תארח את הפועל נהריה.

הפועל נחף השניה תצא למשחק חוץ מול ביתר כפר קנא.

הפועל בועיינה תארח את בני אעבלין.

עירוני צפת תצא למשחק חוץ מול האחרונה מ.ס גוליס.

 

כל השערים.המבקיעים ועדכונים חיים רק בלוח התוצאות של "גולר"!!!!!

 

 

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • וסים אלאטרש חתם בעירוני כסייפה
  • שחר בר עוז מונה למאמן בני הרצליה, ליגה ג' שרון
  • נתנאל מוריס חתם בבני טייבה
  • אימון: הפועל כפר כנא ניצחה 0:1 את הפועל קלנסוואה
  • אימון: מכבי עמישב הפסידה 2:0 להפועל גני תקווה
  • אימון: הפועל רעננה הביסה 1:5 את מכבי הרצליה
  • רז מזרחי חתם בהמכתש גבעתיים
  • משחק אימון: מכבי נוגי'דאת מנצחת 1:2 את הפועל כפר כנא
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה מאמן יפוטר ראשון בליגה א דרום?
אורן קריספין- מכבי שעריים
בשיר כבהא- שמשון כפר קאסם
רומן זולו - דימונה
מאמן אחר
תוצאות