לקראת מחזור: "שוב חוזר הניגון"?
משחקי המחזור ה7 בליגות הנמוכות יוצא לדרך.בדרום עמישב תנסה להפתיע שוב כפי שעשתה בגביע את קטמון,האם יפו תמשיך לנצח את מלאכי כמו שעשתה זאת 3 פעמים עונה שעברה?בצפון עפולה יוצאת למשחק קשה בחדרה,והאם מגדל העמק תצליח סוף סוף לנצח את איכסל?
מאת: אלי אמסלם | 04-11-2011 | 08:45

ליגה א דרום:

במוקד משחקי המחזור תארח עמישב פ"ת באצטדיון החדש בחולון את המוליכה הפועל קטמון.

כזכור עמישב פ"ת ניצחה את קטמון בגביע  0:3,האם נזכה לראות שוב את עמישב מפתיעה?

או שמא קטמון תמשיך לדהור בפסגה?

הפועל מרמורק השנייה תארח במגרש האמונים של הסופרלנד את ביתר כפר סבא, חניכיו של צחי טייר

יקוו לנצח ולשמוע על מעידה של קטמון בעמישב.

משחק מסקרן מצפה לנו בקרית מלאכי,בין 2 מחנות האוהדים הגדולים והססגוניים בליגה,כאשר מלאכי תארח

את קביליו יפו שניצחה אותה אשתקד 3 פעמים.חניכיו של דקל מלכה יינסו לחבר נצחון 2 ברציפות,וקביליו

לא טעמה כבר 2 מחזורים ברציפות את טעם הנצחון.

 

 אוהד בוזגלו מאמן עמישב. האם ינחיל לקטמון הפסד גם בליגה?.

 

הקבוצה הלוהטת של הליגה,האורתודוכסים לוד תארח את הפועל ערד בתקווה להמשיך ברצף הנצחונות.

גת אלהלי לארח 2 הפסדים רצופים תארח את האחרונה הפועל כפר שלם שעדיין לא ניצחה העונה.

מכבי יבנה תנסה להשאר צמודה לצמרת כשתארח את בני אילת. נתיבות בצל הבעיות הכלכליות תארח

את כפר יונה הנמצאת במומנטום חיובי.קרית גת לאחר 3 הפסדים רצופים תארח את המפתיעה השקמה רמת חן.

 

ליגה א צפון:

המוליכה הפועל עפולה תצא למשחק חוץ קשה בחדרה .בתקווה לחזור למסלול הנצחונות לאחר המעידה במחזור

הקודם מול אחוה עראבה.אסי גלבוע תרצה לזכות בנצחון 6 ברציפות כשתתארח במגדל העמק אצל אחי עכו מהתחתית.מפגש מרתק צפוי בטבריה שם תארח עירוני טבריה את המאכזבת מכבי דליית אל כרמל.

הפסד של דלייה והיא יכולה לשכוח סופית ממאבקי הצמרת,נצחון של טבריה יבסס אותה בצמרת לאורך כל העונה.אולגה הרביעית תצא למשחק חוץ לא קל מול עראבה שתרצה לזכות בנצחון ראשון.

 

 אלדד שביט מאמן טבריה. האם חניכיו יוציאו סופית את קבוצתו של טל בניה ממאבקי הצמרת?

 

מכבי צור שלום הנמצאת בתנופה תארח את קרית אתא שאיבדה גובה במחזורים האחרונים.

מכבי טמרה תארח את מעלות המתאוששת. הפועל דללית אל כרמל תארח את הפועל כפר קנא.

במשחק תחתית חשוב תארח מכבי כפר קנא את כרמיאל.

 

ליגה ב דרום א:

במשחק המרכזי תארח השלישית אורתודוכסים יפו את המוליכה הפועל אזור.היפואים משוכנעים ביכולתם

לנצח את אזור שמצידה תגיע לנצח בכדי להגדיל את הפער בצמרת.

השניה עירוני אור יהודה צפויה לנצח בביתה את השרון נתניה מהתחתית.גדנ"ע ת"א לאחר 2 הפסדים רצופים

תתארח במחנה יהודה. קרית אונו עם הרכש החדש/ישן אוהד רון תנסה לזכות בנצחון ראשון מול שיכון ותיקים.

 

 אוהד רון.מגיע לקדנציה נוספת בקרית אונו במטרה לחלץ אותה מהתחתית.

 

בדרבי של המגזר תארח מ.ס טירה את כפר קאסם ,בקעת הירדן תארח את בני טייבה.במשחק תחתית חשוב

תארח הפועל פרדסיה את ביתר ר"ג,בני יפו תארח בשבת את גלגוליה.

ליגה ב דרום ב:

במשחק המסקרן של המחזור תארח נחלת יהודה את הקבוצה החמה של הליגה הפועל הוד השרון.

נחלת מגיעה לאחר 2 הפסדים רצופים ואיבוד נוסף של נקודות ירחיק אותה משמעותית מהצמרת.

מכבי שעריים תארח בבית למשחק מסקרן את באר יעקב שנמצאת במגמת השתפרות.

מ.ס קרית גת תארח את שיכון המזרח שמגיע מעודדת לאחר הדרבי מול שעריים.מרחבים תארח את

האחרונה מבשרת ציון.הפועל רהט תארח את מעלה אדומים. צפרירים תארח את בני יצאלאל.

 

  ניר דדון הרכש של באר יעקב. האם יהיו מסוגלים לנצח בשעריים?

 

מ.ס באר שבע תארח את עירוני שדרות,ודימונה תארח את צעירי רהט.

ליגה ב צפון א:

המוליכה ביר אל מכסור תארח במשחק צמרת את כאבול  במטרה לשמור על המקום הראשון.

הפועל שפרעם תארח בשבת את השניה ממגדל כרום.ביתר חיפה תנסה להתאושש מהתבוסה מול עכו

כשתתארח בסכנין.מכבי עכו המפתיעה תארח את ביתר נהריה.אחוה חיפה תארח את כפר מנדא.

טירת הכרמל תארח במשחק תחתית את בני עראבה.כאוכב תארח את מ.ס בועיינה.

 

 אילן אטלי.מוביל את מכבי עכו להצלחות.

ליגה ב צפון ב:

במשחק המרכזי תארח המוליכה הפועל מגדל העמק את "הכבשה השחורה" שלה הפועל איכסל. במגדל העמק

מצהירים שמדובר במשחק הכי קשה שלהם ונצחון שלהם על איכסל ירחיק אותם משמעותית מאיכסל.

הפועל בית שאן תארח את עין מהאל בתקווה להצמד למגדל העמק בצמרת. הפועל עוספיה תארח את "קוטלת הענקים" מאום אל גאנם.דבוריה תארח את עירוני נשר המאכזבת.אחי איכסל תארח את כפר קרע.

 

מוטי כלטוב ורפי בוסקילה. הגיע הזמן שמגדל העמק תנצח את איכסל.

 

הפועל בקה תארח את כפר קמא,רמות מנשה תארח את איחוד בני בקה.

ליגה ג תל אביב:

במשחק המרכזי תארח השניה בני יהוד את הראשונה רמת ישראל.נווה גולן תארח את גבעת שמואל.

עוצמה חולון תארח את בית דגן.

ליגה ג מרכז:

במשחק המרכזי תארח השניה עירוני מודיעין את הרביעית מבית שמש.המוליכה גבעת זאב תארח את

אופקים.מצליח תארח את תל שבע,גדרה תארח את ירוחם.

ליגה ג שרון:

המוליכה מורשה רמת השרון תארח את ניבראס כפר קאסם מהתחתית.גלגלוליה השנייה תתארח אצל טוברוק

מהתחתית,עלייה כפר סבא תארח את ביתר פ"ת,צעירי טייבה תארח את קאלנסוואה.

ליגה ג שומרון:

אחווה אום אל פאחם תארח את הפועל כפר קרע במשחק המרכזי,בני אום אל פאחם תארח את ביתר

חדרה,יוקנעם תארח את פרדס חנה כרכור.

ליגה ג יזרעאל:

המוליכה צעירי טורעאן תארח את בני חגאגרה,נוגידאת השניה תצא למשחק חוץ קשה מול סנדלה גלבוע,

זלפה תארח את ביתר אל עמל,ויפיע תתארח אתל ביר אל מכסור.

ליגה ג גליל עליון:

המוליכה בני מגאר תצא למשחק חוץ בחצור הגלילית,השניה הפועל נהריה תארח את נחף במשחק צמרת,

צפת תארח את אעבלין.

 

כל השערים,המבקיעים ועדכונים חיים רק בלוח התוצאות של "גולר"!!!!!

 כנסו ישירות:

 

http://www.goler1.co.il/live_games.php

 

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • וסים אלאטרש חתם בעירוני כסייפה
  • שחר בר עוז מונה למאמן בני הרצליה, ליגה ג' שרון
  • נתנאל מוריס חתם בבני טייבה
  • אימון: הפועל כפר כנא ניצחה 0:1 את הפועל קלנסוואה
  • אימון: מכבי עמישב הפסידה 2:0 להפועל גני תקווה
  • אימון: הפועל רעננה הביסה 1:5 את מכבי הרצליה
  • רז מזרחי חתם בהמכתש גבעתיים
  • משחק אימון: מכבי נוגי'דאת מנצחת 1:2 את הפועל כפר כנא
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה מאמן יפוטר ראשון בליגה א דרום?
אורן קריספין- מכבי שעריים
בשיר כבהא- שמשון כפר קאסם
רומן זולו - דימונה
מאמן אחר
תוצאות