לקראת מחזור - "משחקי מוקש"
המחזור ה-6 בליגות הנמוכות בפתח.מחזור בו צפויים חיים קשים למוליכות הטבלה אשר ייפגשו במשחקי "מוקש" יריבות עקשות. במוקד ליגה א: קטמון-יבנה,ליגה ב:שיכון המזרח-שעריים,אום אל גאנם-מגדל העמק.ליגה ג:ביתר פ"ת-מורשה,גבעת שמואל-בני יהוד,זלפה-נוגידאת.צפו להפתעות......
מאת: אלי אמסלם | 28-10-2011 | 01:14

ליגה א צפון:

המוליכה המושלמת הפועל עפולה,תארח למשחק לא קל את אחווה עראבה העיקשת שמתעלה על עצמה במשחקים נגד קבוצות צמרת.עירוני טבריה תצא לכרמיאל שעדיין לא ניצחה העונה,ותנסה לעשות זאת דווקא

מול חניכיו של אלדד שביט הנמצאים בכושר מצוין.אסי גלבוע עם 4 נצחונות רצופים תרצה להשאר צמודה לשכנה מעפולה כשתארח את מכבי כפר קנא.קרית אתא תנסה לחזור למסלול הנצחונות כשתארח את הפועל חדרה.

גבעת אולגה תארח את מכבי טמרה,כאשר נצחון של חניכיו של אייל עמר ישאיר אותם בתמונת הצמרת.

מעלות שניצחה לראשונה בנחזור הקודם ,תרצה לעשות זאת שוב כשתארל את הפועל דלית אל כרמל.

 

חניכיו של חיים סילבס מעפולה ינסו לא למעוד מול עראבה ולרשום נצחון 6 ברציפות.

 

מכבי דליה המשתפרת תארח את צור שלום ותשאף להצמד לצמרת. הפועל כפר קנא עם הרכש החדש,

אורן זילכה תארח לראשונה במגרשה הביתי לקרב תחתית חשוב את אחי עכו.

 

ליגה א דרום:

במוקד משחקי סוף השבוע תארח הראשונה הפועל קטמון את השלשישית מכבי יבנה למפגש בו כל תוצאה

אפשרית.קטמון תנסה לפתוח פער מהדולקות אחריה,אך צפוי לה קרב קשה מול היבנאים שעדיין לא נוצחו העונה.

הפועל מרמורק השניה תצא למשחק חוץ קשה מול השקמה רמת חן שהפתיעה במחזור הקודם את קרית מלאכי.

גת אל אהלי לאחר הפסדה הראשון העונה במחזור הקודם,תנסה לא למעוד שוב במשחק החוץ מול כפר יונה מהתחתית.

אורי קרגולה חוגג.האם יבנה תשאר בלתי מנוצחת לאחר המשחק מול קטמון?

 

מכבי יפו תנסה להידבק לחבורת הצמרת כשתארח את עירוני נתיבות.הפועל כפר שלם,עם מאמנה

החדש ויקטור גניש תנסה לעצור את הדהירה של האורתודוכסים לוד.ביתר כפר סבא תארח את

קרית מלאכי במאכזבת.ערד תארח את עמישב פ"ת ואילת תארח את קרית גת.

 

ליגה ב דרום א:

המוליכנ הפועל אזור תנסה להגדיל את הפער מהדולקות אחריה כשתארח את בקעת הירדן.אור יהודה

הצמודה לה תצא למשחק חוץ קשה מול בני גלגוליה.בקרב המפתיעות עד כה תארח גדנ"ע ת"א את האורתודוכסים יפו

.

טל זלצובר (מימין)ואלירן מגול חוגגים. אזור תנסה להגדיל את הפער.

 

מ.ס טירה תארח בדרבי המגזר את טייבה,ביתר ר"ג שנמצאת במומנטום חיובי תארח את מחנה יהודה,

שיכון ותיקים תארח בקרב תחתית את פרדסיה,בקרב המאכזבות עד כה תארח האחרונה השרון נתניה את קרית אונו.

 

ליגה בדרום ב:

במוקד המחזור יעמוד המפגש המסקרן והטעון בין שיכון המזרח למוליכה משעריים. השיכון שמראה סימני

התאוששות מהפתיחה הגרועה תנסה לעצור את הדהירה של שעריים המושלמת

.

שמוליק סלומון מאמן שיכון המזרח.מפגש טעון מול קבוצתו בעבר.

 

במפגש צמרת תארח הפתעת העונה עד כה,הפועל הוד השרון את מרחבים מהמקום השלישי. נחלת יהודה

שהפסידה בביתה במחזור הקודם,תצא למשחק חוץ מול בני יצאלאל.קרית גת תארח את מבשרת מהתחתית.

מעלה אדומים תארח את צפרירים חולון,באר יעקב תארח את דימונה,צעירי רהט תארח את מ.ס באר שבע,

שדרות תארח את הפועל רהט.

 

ליגה בצפון א:

במוקד המחזור תארח כפר מנדא את המוליכה המפתיעה ביר אל מכסור.מגדל כרום השניה תארח את

הפועל סכנין.הצלע השלישית בצמרת ביתר חיפה תארח את עירוני עכו. כאבול תארח את כאוכב,

טירת הכרמל מהתחתית תארח את אחוה חיפה,הפועל שפרעם תארח את מ.ס בועיינה.כפר סמיע תארח את

עראבה.ביתר נהריה בקרב תחתית תארח בני גדידה.

 

ליגה בצפון ב:

במוקד במחזור תצא המוליכה המושלמת הפועל מגדל העמק,למשחק חוץ קשה מגד אום אל גאנם העיקשת.

השניה הפועל איכסל תארח במפגש צמרת הפועל בית שאן.עירוני נשר תארח את רמות מנשה.

 

האחים מלול.אופק(מימין)ואסף.משחק טוב שלהם ומגדל העמק תשאר מושלמת.

 

עין מאהל תארח את אחי איכסל,כפר קרע תארח את אור עקיבא,כפר קמא תארח את דבוריה,

בני בקה תארח בשבת את עוספיה.

 

ליגה ג תל אביב:

במוקד המחזור ייערך מפגש צמרת בו תנסה גבעת שמואל להנחיל הפסד ראשון לבני יהוד המושלמת.

רמת ישראל המושלמת אף היא צפויה לנצח בביתה את אור יהודה,הצלע השלישית רואי חשבון תל אביב

תארח את מחניים רמת גן.א.ס.א חולון תארח את קרית שלום,אליצור יהוד תארח את עוצמה חולון.

 

ליגה ג מרכז:

המוליכה עירוני מודיעין תצא למשחק חוץ קשה בירוחם,גבעת זאב השנייה תתארח אצל האחרונה צעירי

אל מחדי.בית שמש תארח את הפועל מצליח ,למפגש בו המנצחת תדבק לצמרת.

 

ליגה ג שרון:

במשחק המרכזי תארח השנייה ביתר פ"ת את הראשונה מורשה רמת השרון.גלגוליה השלישית תארח את בני

רעננה,הפועל אורנית תארח את בני קאלנסווה,הפועל כפר קאסם תפגוש בדרבי את ניבראס, צעירי טייבה

תארח את עלייה כפר סבא.

 

ליגה ג שומרון:

המשחק ביו המוליכה אחווה אום אל פאחם להפועל מועוויה בוטל,מאחר ומועוויה לא מצאה מגרש לארח בו את יריבתה.נווה שאנן במפגש צמרת תארח את בני אום אל פאחם.ביתר אום אל פאחם תארח את בני גת,

מ.ס פרדס חנה/כרכור תארח את ספרטק חיפה.

 

ליגה ג יזרעאל:

במשחק המרכזי תארח השלשית בני נוגידאת באצטדיון גרין בנצרת עלית את הראשונה בני זלפה.

השניה צעירי טורען תצא למשחק חוץ מול מנשיה זבדה.

טהא זבידאת(מימין). חלוץ הרכש של בני נוגידאת. משחק מסקרן נגד המוליכה בני זלפה.

 

עירוני יפיע הרביעית שצירפה השבוע את עומרי ביטון ודקל דהן תארח את הפועל סנדלה ,מכבי סולם

תארח את ביתר עפולה.

 

ליגה ג גליל עליון:

המוליכה בני מגאר תארח את בני פקיעין מהתחתית,בני ראמה תארח את הפועל נהריה,הפועל צפת

תארח את עירוני שעב,הפועל בועיינה תארח גת ינוח,בני בענה תארח את עירוני חצור.

 

כל השערים,המבקיעים ועדכונים חיים רק בלוח התוצאות של "גולר"!!!!!!!

כנסו ללוח התוצאות הכי עדכני:   http://www.goler1.co.il/live_games.php

 

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • וסים אלאטרש חתם בעירוני כסייפה
  • שחר בר עוז מונה למאמן בני הרצליה, ליגה ג' שרון
  • נתנאל מוריס חתם בבני טייבה
  • אימון: הפועל כפר כנא ניצחה 0:1 את הפועל קלנסוואה
  • אימון: מכבי עמישב הפסידה 2:0 להפועל גני תקווה
  • אימון: הפועל רעננה הביסה 1:5 את מכבי הרצליה
  • רז מזרחי חתם בהמכתש גבעתיים
  • משחק אימון: מכבי נוגי'דאת מנצחת 1:2 את הפועל כפר כנא
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה מאמן יפוטר ראשון בליגה א דרום?
אורן קריספין- מכבי שעריים
בשיר כבהא- שמשון כפר קאסם
רומן זולו - דימונה
מאמן אחר
תוצאות