ליגה א' דרום- תחזית מחזור 24

שבעה מחזורים לסוף העונה עולה מפלס הלחץ. כפר שלם תארח למשחק קשה את שמשון ת"א, דימונה יוצאת למשחק קל יחסית מול בקעת הירדן. ומה עם התחתית? מרמורק תנצח את מלאכי? ומי עם כפר קאסם? קבלו את תהחזית השבועית של אתר גולר.

 • על ידי: אוהד רון
 • 28-03-2024
 • 12:17

עוד 21 נקודות נותרו בקופה והקרבות על כל נקודה ילכו ויחריפו ככל שיתקדמו המחזורים. בסוף השבוע הקרוב, כפר שלם תארח את שמשון ת"א לדרבי מסקרן, דימונה תתארח אצל בקעת הירדן ומודיעין תארח את נורדיה. אז מה יהיה? בתחזית שלפניכם.

 

מכבי שעריים - ירמיהו חולון

מוסא בן חיים חוזר לשעריים, אותה העלה ליגה לפני יותר מעשור. הוא גם היה שחקן גדול שם. מעניין יהיה לראות אותו מול אותה קבוצה קטנה שרק רוצה להישאר בליגה העונה. לעומתה, חולון החזקה שואפת למקום בפלייאוף העליון. חולון עדיפה, אך תנאי המגרש הלא טובים בשעריים יעזרו לשעריים אך חולון תנצח בקלות. 

 

הפועל כפר שלם - שמשון ת"א

כפר שלם מובילה את הטבלה ב 8 נקודות על דימונה, שמשון ת"א שואפת להגיע לפלייאוף העליון מה שיהיה הישג אדיר למועדון הוותיק שרוצה לחזור לימיו הגדולים. כפר שלם ושמשון הוא תמיד משחק חם. שתי הקבוצות מכירות היטב האחת את השניה ומדובר במשחק טעון מעין כמוהו, עבור הנשמות הפועלות במועדונים. אני חושב שיסתיים בתיקו שלא יזיק לאף אחת מהשתיים. 

 

כפר שלם, פוגשים את שמשון ת"א למשחק סופר קשה. האם ינצחו אותם? צילום: דדי ברק

 

שמשון כפר קאסם - אדומים אשדוד

כפר קאסם חייבת לנצח את אשדוד אם היא רוצה לשמור על סיכוי לברוח ממשחקי המבחן. . אשדוד עם ויקטור גניש על הקווים שנחשב לאכזבה גדולה באדומים שכן בסדרת משחקים לא טובה, הקבוצה איבדה מקום בפלייאוף ואם לא יתעוררו על עצמם בעוד 2-3 משחקים, הם כבר יתחילו את עונת הרחצה.  מנגד כפר קאסם חייבים לנצח. הם במקום שמוביל למבחנים וצריכים נקודות כדי לברוח משם. כפר קאסם עדיפים בבית והם גם ינצחו. גניש? הוא יצטרך לעשות חושבים.

 

עירוני מודיעין - נורדיה ירושלים

מודיעין בעונה גדולה מבחינתה וכל הכבוד לארז בנודיס שלקח מועדון שידע רק ליגות נמוכות, מליגה א', והביא אותם לצמרת הגבוהה כשהוא מאיים על המקום השני בטבלה. נורדיה עם הניצחון הגדול על לוד הגיעה לחוף מבטחים, אבל היא תמיד תשאף לצמרת ולכן תילחם עד סוף העונה ללא קשר לתוצאות. מודיעין עדיפה ולכן היא תנצח.

 

מ.ס. דימונה - בקעת הירדן

איזה אכזבה ואיזה כישלון לדימונה. מועדון שהשקיע אולי הכי הרבה כסף העונה בליגה א', שהצוות האימון שלו שווה כמעט כל הקבוצות בליגה,.פשוט אכזבה מדימונה, אכזבה מניר קלינגר ולא מבין איך הוא לא רואה את הכישלון ולוקח אחריות. בקעת הירדן חייבת ניצחון ולמרות שדימונה הפסידה המון נקודות בבית היא עדיין עדיפה על בקעת הירדן ותנצח בקלות. 

 

אוהדי עירוני אשדוד. יכולים להיות מרוצים מאד מקרגולה. רוצים שינצח את האקסית מיבנה. צילום: יח"צ

 

מכבי עירוני אשדוד - מכבי יבנה

אורי קרגולה חוזר ליבנה לאחר שאימן שם תקופה קצרה והוא מכיר היטב א אלה שעומדים מולו וסופרים כל שנה כישלון אחרי כישלון. קרגולה עושה עונה גדולה באשדוד ולמעשה מעשית הציל אותם. אשדוד עדיפים על יבנה בכל פרמטר והם גם ינצחו. 

 

הפועל לוד - הפועל הרצליה

הרצליה עם ניצחון גדול על כפר קאסם וכפי שאנחנו מכירים את הכדורגלן הישראלי, אחרי משחק טוב הוא חייב להפסיד ולא משנה נגד מי ולכן הרצליה תפסיד ללוד. רק נקווה שלוד יראו את האיכויות הרבות שיש להם. ניצחן ללוד. 

 

מלאכי עדיפים על מרמורק בכל פרמטר. האם ינצחו אותם? צילום: דוברות מלאכי

 

מכבי קרית מלאכי - הפועל מרמורק

מלאכי עם ניצחון ענק באשדוד עשו מספיק נקודות כדי להבטיח את ההישארות בליגה, אולי יצטרכו עוד ניצחון אחד כדי להבטיח סופית את ההישארות אבל לא רואה אותם מתקשים מול הפועל מרמורק שמגיעים משחק לאחר ניצחון גדול על דימונה. לדעתי יסתיים בתיקו שטוב לשתי הקבוצות. 

תחזית ליגה א דרום.

הוסף תגובה
תגובות
 1. הכל הפוך גוטה בתחזית (גוטה 28-03-2024, 13:04)
 2. מוסא מכר את המשחק לשעריים (חולוני 28-03-2024, 13:52)
  תבדקו את זה המשחק מכור מראש, חולון מכרה את המשחק לשעריים
 3. חולוני דפוק (רמבו 28-03-2024, 19:36)
  מוסא ניצח בשעריים חולוני דפוק.אתה כנראה איש מתוסכל.לך לטיפול פסיכיאטרי.
 4. מכבי יבנה (דעדוש 28-03-2024, 20:06)
  ברור למכבי יבנה אין סיכוי באשדוד. ליבנה יש את היו'ר הכי אפס אפסים שלא מבין כלום בכדורגל ,הוא הפודל של ראש העיר ונשיא בנפיקה ביבנה. עד שנשיא בנפיקה לא יעשה סדר ויעיף את האפס יוסי לגזיאל לכל הרוחות יבנה תדשדש בליגה א עם סיכוי לרדת לליגה ב וכך יהיה עונה הבאה.
 5. מכבי יבנה (נורבש 28-03-2024, 20:07)
  אני גם באותה דיעה של דעדוש ,האפס יוסי לגזיאל צריך לעוף ממכבי יבנה עוד היום.
 6. יבנה (שטראוס 28-03-2024, 20:11)
  יוסי לגזיאל הוא אפס גדול הביא את המאמן פח יוסי זוזוט,המשיך עם עוד מאמן זבלה ממן,להביא ליבנה עוד חרא כמו אלי כהן . זהו כשמחפשים מאמנים בחצי שקל אז זו הרמה.תעוף הביתה יוסי לגזיאל אתה הסרטן של מכבי יבנה
 7. לאוהדי יבנה (להביא אנשים חדשים שרעבים להצלחה לא את הגמורים שאצלנו 28-03-2024, 22:57)
  לגזיאל בחור טוב אבל אין לי מושג בכדורגל והליצן הראשי זה פליקס וחיים אזולאי .תעיפו אותם תביאו אנשים
 8. זוזוט (אבישי ראש ביצה 29-03-2024, 06:39)
  אני רוצה את יוסי זוזוט כי אני השפוט שלו
 9. יוסי זוזוט מספר אחד (אבי 29-03-2024, 08:40)
  למגיב מספר 2 תלך כפרה על כל משפחת זוזוט ! אתה תשב כמו ילד טוב ותצחצח לזוזוט את הנעליים! הבנת ????
 10. יוסי זוזוט (אבי 29-03-2024, 08:42)
  המשך למגיב מספר 2 אתה ילד כפות שלא שווה יריקה י'נעל מיץ של הזבל לא שווה תנעל של כל משפחת זוזוט
 11. משפחת זוזוט אתם מחלה יבנאית (בושה 30-03-2024, 02:27)
  אל תתהדרו כי אם כולכם כמו יוסי וקוקי אז אתם סוג ז יאללה גזגזו נמאס מכולכם תעופו כבר מהמועדון
 12. ‏הניצחון מוקדש (‏אלי כהן 30-03-2024, 10:08)
  ‏ לאוהדי עירוני הקהל מיספר 1 רק תחליפו את ההנהלה לא מגיע לכם
 13. נורדיה (אוהד רון 31-03-2024, 06:54)
  עירוני מודעין קבוצה איכותית וצנועה שבאה לעבוד ולנצח מידי מחזור וגם השבוע ללא ספק תפגין עליונות ותנצח !