סיכום הסיבוב הראשון של ליגה א' דרום

הסיבוב הראשון בליגה א' דרום הסתיים, סיבוב שאפשר לציין שהליגה די שוויונית וכל קבוצה יכולה לעלות ליגה וכל קבוצה יכולה לרדת... אבל מי היה מאמן הסיבוב? מי כוכב הסיבוב? ומי בנבחרת הכי טובה של הסיבוב הראשון...?

 • על ידי: אוהד רון
 • 14-02-2024
 • 09:43

כוכב הסיבוב: אבי מלכה (מ.ס. דימונה)
בלמה הוותיק של דימונה בעוד עונה גדולה מבחינתו. בלם חכם, עם ניסיון רב שמכוון את השחקנים הצעירים שלידו ומוביל את קבוצתו לליגה הלאומית. שאפו ענק לבלם שיכול לשחק בכל ליגה בארץ, הוא גם שיחק בכל ליגה וזה הרווח של דימונה העונה.

 

כוכב הסיבוב של אתר גולר- אבי מלכה מדימונה. צילום: רז זהבי מדיה אדומים אשדוד

 

מאמן הסיבוב: חי אבייב (שמשון ת"א)
מאמן שמשון תל אביב לקח קבוצה שבשנים האחרונות הייתה בתחתית, עם חיזוק נכון ותקציב נמוך הביא שחקנים צעירים ומוכשרים שמובילים את שמשון למקום השלישי, רק 4 נקודות מהמקום ממנו עולים ליגה. שאפו למאמן הצעיר שיגיע לליגות הבכירות. 

 

חי אבייב, מאמן הסיבוב של אתר גולר. צילום: יח"צ

 

הקבוצות המפתיעות של העונה: שמשון ת"א ועירוני מודיעין
שתי הקבוצות מפתיעות ובגדול העונה כששמשון רחוקה רק 4 נקודות מהמקום המוביל לליגה הלאומית וכל הכבוד למאמנים חי אבייב בשמשון וארז בנודיס ממודיעין, כמובן שאפו להנהלות של שתי הקבוצות שנותנים למאמנים את כל הדרוש כדי להצליח.

 

נבחרת הסיבוב:

שוער: עמית קרן ('ירמיהו' חולון)
שוערה של ירמיהו חולון ספג רק 11 שערים בסיבוב הראשון והציג יכולת אדירה בשער, כאשר הוא חתום על מספר לא קטן של נקודות. שאפו לעמית ולכל החלק ההגנתי של חולון. 

 

הגנה:

שי בוזנח (מ.ס. דימונה)
מגנה הימני של דימונה נמצא בעונה יוצאת מהכלל, עם משחק הגנה משובח ללא דופי, כשהוא תומך רבות בחלק ההתקפי, מעורב בשערים ומבשל שערים שמביאים הרבה נקודות לקבוצתו. 

 

גל ספיר בעונה נהדרת מושך את חולון לצמרת הגבוהה. צילום: יח"צ

 

אבי מלכה (מ.ס. דימונה)
בלמה המצויין של דימונה - כוכב הסיבוב של אתר גולר! 

 

גל ספיר ('ירמיהו' חולון)
בלמה הוותיק והטוב של חולון מוביל קו הגנה חזק ללא פשרות ולא סתם קבוצתו ספגה כמעט הכי מעט בליגה. ספיר מכוון את חבריו ותומך גם בחלק ההתקפי של הקבוצה.

  

פלג בראון (הפועל כפר שלם)

מגנה השמאלי של כפר שלם נמצא בעונה נהדרת, סוגר חזק בהגנה ותומך רבות בחלק ההתקפי. בראון עשה התקדמות יפה ואם ימשיך כך, אין ספק שיגיע לליגות הבכירות.

 

קישור:
אביב קנריק (שמשון ת"א) 

קשרה האחורי של שמשון ת"א, רק בן 20 אבל משחק כמו שחקן וותיק. מחלץ כדורים, מניע את המשחק והכל עובר דרכו בשמשון. מנצח מאבקים ומייצר מצבים לחבריו.

 

ירין אברהם (עירוני מודיעין)
קשרה של מודיעין נמצא בעונה נהדרת, ללא ספק מודיעין בצמרת הרבה בזכותו ובזכות אביהו עזר - חברו לקישור, שיחד מנהלים את הקישור של מודיעין ומוציאים את קבוצתם להתקפות מסוכנות. 

 

יצחק אסאפה (אדומים אשדוד)
קשרה המצויין של אשדוד, רואים שמדובר בכוכב כדורגל כשהכל עובר דרכו, עם שליטה מצויינת בכדור הוא מוביל אשדוד לצמרת. 

 

ירין מוגרבי, היכולת שלו מביאה את שמשון לצמרת הטבלה. צילום: איתן ידגר

 

התקפה:
ירין מוגרבי (שמשון ת"א)

חלוצה המוכשר של שמשון ת"א, מוביל את התקפת שמשון עם חמישה שערים וארבעה בישולים, מציג משחקים גדולים ורואים את זה בתוצאות של שמשון העונה. מסוכן מאד ומטריד את הגנות היריבה. 

 

גיל חדד (מ.ס. דימונה)
חלוצה של דימונה כבש שישה שערים וחלקם כשנכנס מחליף וסידר לקבוצתו נקודות חשובות במאבק על הכרטיס לליגה הלאומית. 

 

עומר בוארון, מוביל את כפר שלם לצמרת הגבוהה. צילום: חגאג רחאל

 

עומר בוארון (הפועל כפר שלם)
חלוצה של כפר שלם כבש שישה שערים והוביל את התקפת כפר שלם למאבק על המקום הראשון. עומר הגיע לאחר תחילת העונה ורואים את יכולתו הטובה בנקודות בליגה.

סיכום הסיבוב הראשון של ליגה א' דרום

הוסף תגובה
תגובות
 1. ‏הקבוצה מאכזבת (רונן 14-02-2024, 09:48)
  עירוני אשדוד פתחו מצוין את העונה עם אלי כהן והצוות שלו פתאום נהיתה קבוצה חלשה מאוד שחקנים בלי חשק בלי מאמן כושר בלי מאמן שוערים בקיצור שום דבר יורדת בטוחה לליגה ב דחוף להביא מאמן ולזרוק את ההנהלה הביתה
 2. אגמי (ליגה א 14-02-2024, 11:57)
  בתור אחד שעוקב אגמי חייב לציין את אגמי בקבוצת תחתית עם 5 שערים פורץ ונראה מצוין.בהצלחה.
 3. חלוץ (סימו 14-02-2024, 15:13)
  הדר לוי חלוץ ברמה
 4. מכבי יבנה (אוהד 14-02-2024, 16:18)
  ההנהלה הכי ליצנית ,מכבי יבנה עם נשיא בנפיקה ביבנה (ראש עיר ליצן) שרוצה להפוך את מכבי יבנה למודל בנפיקה. חחח נותן יד חופשית לליצן משנה בקבוצה יוסי לגזיאל להרוס כל חלקה טובה וביזבוז כספי ציבור שנה עשירית.קבוצה של משפחות ומאפיה שלא נותנים למאמנים לעבוד,שבעוד רגע גם אחי כהן בורח מיבנה.אף משקיע לא מעוניין להשקיע ביבנה בטענה שזו חבורת עבריינים.
 5. עירוני אשדוד (דורון 14-02-2024, 19:41)
  ל 1 למה אתה מדבר מהתחת ורושם דברים לא נכונים יכלומניק יש הכל מהכל
 6. גל ספיר (גל ספיר 14-02-2024, 19:53)
  כמה רואים שגל ספיר איש שלך כל שבוע נבחרת המחזור פיליפ לפניו