עודד קוטר התפטר מכאוכב
פרסום ראשון : מאמנה של הפועל כאוכב, עודד קוטר הודיע לפני מספר דקות על התפטרותו מתפקיד מאמן הקבוצה. עודד :"מודה להנהלת הקבוצה, לשחקנים ולקהל על תקופה יפה. מאחל להם בהצלחה בהמשך". חודדה וזולו מועמדים בולטים להחליפו.
מאת: אוהד רון | 22-11-2021 | 18:34

הפועל כאוכב מאכזבת למן פתיחת העונה וביום שישי האחרון הקבוצה הפסידה לצעירי טייבה 2-1. מאמן הקבוצה עודד קוטר, הודיע לפני מספר דקות על התפטרותו. בקבוצה בודקים אופציות עם מספר מועמדים כשהבולטים שבהן, אלירן חודדה, רומן זולו ועוד. 

 

עודד קוטר בתגובה:"הודעתי היום להנהלת הקבוצה על התפטרותי מהמועדון. אני רוצה להודות לאוהדים, חברי ההנהלה ולשחקנים על תקופה יפה שהיו בה הצלחות רבות. אני גם מאחל לקבוצה הצלחה בליגה ומקווה שימשיכו להביא גאווה לתושבים בכאוכב

 

הנהלת כאוכב בתגובה : ''הפרידה מעודד קוטר נעשתה בדרך ידידותית והגונה. עודד סיפר על אהבתו לקבוצה ועל כך שהוא חושב שצריך ריענון. נישאר חברים של עודד גם מחוץ לקבוצה, הוא אישיות אהובה ומוערכת כאן ולא נשכח לו את השנה האדירה אשתקד. לצערינו לפעמים הכדורגל יכול להיות אכזרי וזו דוגמה לכך. רוצים למנות מאמן חדש במהירות ואפילו לפני המשחק הקרוב בשישי, זהות המאמן הבא תישמר בסודיות ותתפרסם בצורה מסודרת כנהוג.''

עודד קוטר, הוביל את כאוכב לשנים יפות, העונה עם פחות הצלחה. צילום: מאור אלקסלסי.

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • שוערה של הפועל מרמורק, עמית קרן הורחק לשלושה משחקים לאחר שעפ''י דו''ח השיפוט, בסיום ההפסד לשמשון ת''א הוא דיבר בצורה לא הולמת לשופט המשחק.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
שליש ראשון הסתיים: מי הקבוצה הכי מפתיעה בליגה א דרום ?
ירמיהו חולון
שמשון ת"א
בני לוד
קבוצה אחרת
תוצאות