"הבאנו 2 מיליון ש"ח לבקרה- אנחנו נשחק בלאומית", הבקרה סירבה
כך אמר יו"ר הפועל איכסל בהאא חליל, בעקבות הניסיון להשאיר את קבוצתו בליגה הלאומית כפי שהתחייב. עוד הוסיף בהאא:"הבאנו 1.3 מיליון מזומן לבקרה, ויש עוד 700 אלף ביטחונות משנה שעברה. אנחנו נשחק בליגה הלאומית.״ הבקרה סירבה, והפועל איכסל תשחק בליגה א צפון, הפועל פ"ת בלאומית.
מאת: אוהד רון | 09-08-2021 | 11:38

הפועל איכסל קיבלה הודעה לפני מספר ימים על כך שהיא לא עמדה בהתחייבויות שנדרשו ממנה, והיא יורדת מהליגה הלאומית לליגה א׳ זאת בגלל שלא הוכיחה שיש לה ביטחונות לקראת העונה הבאה בגובה 2 מיליון ש"ח. הפועל פ"ת, היורדת הטריה לליגה א הוקפצה במקומה לליגה הלאומית, ואפילו שיחקה כבר משחק אחד מול רמת השרון וסיימה עימה בתיקו 1 במסגרת גביע הטוטו ללאומית.

 

הקבוצה הצפונית מאיכסל עירערה לבית דין העליון וקיבלה ארכה עד היום בשעה 12:00 להוכיח שיש לה 2 מיליון ש"ח בטוחות. 

 

לפני מספר דקות הודיע יו"ר איכסל, בהאא חליל שהוא הגיע לבקרה התקציבית עם 1.3 מיליון ש"ח מזומן, ובנוסף יש 700 אלף בטוחות משנה שעברה כלומרסה״כ 2 מיליון ש"ח כדי לחזור ולשחק בליגה הלאומית על חשבון הפועל פ"ת. 

 

בהאא חליל מסר בתגובה:"הבאנו עכשיו 1.3 מיליון ש"ח מזומן לבקרה ובנוסף יש לי 700 אלף בטוחות משנה שעברה כלומר יש לנו 2 מיליון ש"ח בטוחות כפי שדרשו ממני בבקרה. אנשים טובים עזרו לנו. אני רוצה שיחזירו אותנו ללאומית כפי שהתחייבו. אנחנו נעמיד קבוצה ראויה לליגה הלאומית". 

 

הבקרה סירבה לערבויות שהציגה הפועל איכסל ולכן הפועל פ"ת תשחק בליגה הלאומית והפועל איכסל בליגה א צפון. 

בהאא חליל, היו"ר החזק של איכסל. האם עשה את הבלתי יאומן ואירגן 2 מיליון ש"ח? צילום: חגאג רחאל

הוסף תגובה
תגובות
  1. כסף שחור ליום לבן (איציק 09-08-2021, 12:13)
    כסף שחור ליום לבן יש חוק במדינת ישראל שמקביל עסקאות במזומן אז איך הבקרה לוקחת 1.3 במזומן האם כל מה שנוגע למגזר מחוץ לחוק?
  2. מעניין מאיפה הכסף אדון יו"ר חזק (יאללה 09-08-2021, 12:54)
    מציע לפועל פתח תקווה שיעבירו את התיק למס הכנסה דחוף ובכלל הגיע הזמן לחקירה מקיפה של הרשויות על על מה שקרה בעונה שעברה לכאורה כן בליגה הספורטיבית...
  3. לא מאמין לקבוצות הערביות בכלל (יניב 09-08-2021, 17:43)
חדשות
  • בית הדין: עירוני כסייפה ספגה הפסד טכני בגביע לעירוני אשדוד. הדיו העיקרי לגבי הורדת הנקודות נדחה לשבועא הבא. כסייפה תשחק מול הפועל מרמורק במחזור הראשון.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי לדעתכם, תעלה מליגה א דרום?
מכבי יפו
הפועל כפר שלם
מכבי שעריים
שמשון כפר קאסם
תוצאות