ליגה א׳ תחזור בעונה הבאה לשחק במתכונת של ליגה אחת
עונת 21/22 בליגות הנמוכות בפתח, והשאלה שהעסיקה את כולנו היא מה יהיה מבנה הליגות בעונה הבאה. בהתאחדות לכדורגל התלבטו האם להישאר במתכונת שהחלה בעונה הקודמת בעקבות המשבר הקורונה, או לחזור למתכונת הרגילה. בסופו של דבר הוחלט שליגה א׳ תחזור למתכונת הרגילה של ליגה אחת, שבסיומה שלוש קבוצות ירדו ליגה. ומה עם ליגות ב׳- וג׳? כל הפרטים בכתבה שלפניכם!
מאת: לירן ביטון | 15-07-2021 | 20:01

אחרי עונה לא פשוטה תחת משבר הקורונה, כל הקבוצות בליגות הנמוכות החלו בהכנות לקראת עונת 21/22 שבפתח. אך שאלה אחת העסיקה את כולם, האם הקבוצות ימשיכו לשחק במתכונת הבתים מהעונה הקודמת, או שמא הם יחזור לשחק במתכונת הרגילה של ליגה אחת. 

 

ליגה א׳:

ראשי ההתאחדות לכדורגל החליטו שבעונה הבאה ליגה א׳ חוזרת למתכונת הרגילה של ליגה אחת בשתי המחוזות צפון ודרום. הליגה תכלול 18 קבוצות כאשר הקבוצה שתסיים במקום הראשון תעלה אוטומטית לליגה הלאומית, ומקומות 2-5 ישחקו בפלייאוף העליון ושאר הקבוצות בפלייאוף התחתון. שלושת הקבוצות שיסיימו בחלק התחתון של הטבלה יאלצו להיפרד מליגה א׳, וירדו לליגה ב׳. עונה לאחר מכן, שוב הליגה תשחק באותה מתכונת, רק הפעם עם 17 קבוצות כאשר שוב שלוש מהן ירדו ליגה בסיום העונה.

 

ליגה ב׳:

בליגה ב׳ המתכונת שונה לגמרי! הליגה תמשיך לשחק במתכונת הבתים מהעונה הקודמת, כאשר כל ליגה תתחלק לשתי בתים ושתי הקבוצות שיסיימו את העונה הסדירה בכל בית במקום הראשון יעפילו לליגה נפרדת של משחקי הפלייאוף העליון ובה ישחקו על הכרטיס לליגה א׳. מקומות 3-9 בכל בית ישחקו בפלייאוף התחתון כאשר בסיומו  שתי הקבוצות שיסיימו במקום האחרון ירדו אוטומטית לליגה ג׳.

 

ליגה ג׳:

ליגה ג׳ גם היא חוזרת למתכונת רגילה של ליגה אחת, כאשר בסיום העונה הסדירה המקום הראשון יעלה אוטומטית לליגה ב׳, ומקומות 2-3 ישחקו בפלייאוף העליון. 

 

 

 

הוסף תגובה
תגובות
 1. כל הכבוד (ללו 16-07-2021, 04:49)
  משהו בהתאחדות התעורר כניראה החלטה טובה ונבונה קדימה כפר שלם לפרק את הליגה
 2. ברור (הוגה דעות 16-07-2021, 10:07)
  הגיון בריא,מה בכלל התלבטו ?
 3. כל הכבוד (חלימי 16-07-2021, 11:35)
  סוף סוף התחילו לעבוד בהתאחדות צעד נכון ונבון
 4. פלייאוף תחתון ליגה ב (פזי 16-07-2021, 14:37)
  פלייאוף תחתון בליגה ב החלטה שערוריתית,קבוצה במקום 3 בפער ממקומות אחרונים מבזבזות זמן
 5. לעורר בהתאחדות (פלי 17-07-2021, 07:24)
  מספיק לאכול ארוחת שחיטות בורקסים רוגלך וקפה החלטה טובה ומתוקה ונבונה תתחילו לעבוד בטלנים
חדשות
 • בית הדין: עירוני כסייפה ספגה הפסד טכני בגביע לעירוני אשדוד. הדיו העיקרי לגבי הורדת הנקודות נדחה לשבועא הבא. כסייפה תשחק מול הפועל מרמורק במחזור הראשון.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי לדעתכם, תעלה מליגה א דרום?
מכבי יפו
הפועל כפר שלם
מכבי שעריים
שמשון כפר קאסם
תוצאות