משחקי הכדורגל בסימן דו קיום

כל משחקי הכדורגל ששוחקו בסוף השבוע האחרון בגביע המדינה ובליגות הילדים והנוער, וכן בליגות הנמוכות. נפתחו בפעילות משותפת של הקבוצות לטובת דו קיום ושותפות ביוזמת ההתאחדות לכדורגל "כולנו יחד במשחק הזה".

  • על ידי: מערכת גולר
  • 30-05-2021
  • 13:41

משחקי הכדורגל ששוחקו בסוף השבוע האחרון בגביע המדינה ובליגות הילדים והנוער, וכן בליגות הנמוכות, נפתחו בפעילות משותפת של הקבוצות לטובת דו קיום ושותפות. במסגרת היוזמה המשותפת להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגות "כולנו יחד במשחק הזה" עלו הקבוצות למשחק כאשר הן מעורבות, התייצבו אל מול הקהל יחד עם צוותי השיפוט, הניפו שלט עם מסר ברור, קיימו מחוות הדדיות טרם שריקת הפתיחה,

 

 

שאפו להתאחדות על היוזמה החשובה.  משחקי הכדורגל בסימן דו קיום 

 

במחצית ובסיום והוקרא הטקסט הבא: "הכדורגל הישראלי הוא האהבה הגדולה של כולנו ומזמין אליו, ללא הבדל דת, גזע, מין ולאום, כל מי שרוצה לקחת בו חלק. בחדר ההלבשה, על כר הדשא, ביציעים. בכל עת, ודווקא בימים של מחלוקת, חובה עלינו לעשות כל שבאפשרותנו כדי להבטיח כי הכדורגל ימשיך להיות גשר מאחד, מחבר, מכיל ומצמיח. עלינו להוות דוגמה לכל תחום חיים אחר, כי אפשר גם אחרת. אנחנו קוראים לכל אוהבי המשחק והאדם לטפח ערבות הדדית ואחריות חברתית ולהצטרף אלינו למאבק חסר פשרות באלימות, בגזענות ובהסתה כדי שהכדורגל ימשיך להיות מקום מכבד, מחנך, מאחד, ערכי וספורטיבי. מקום בו היריב הגדול ביותר על המגרש הוא גם חבר נאמן לצעידה משותפת אל עתיד טוב יותר. רק יחד, על הדשא וביציע, כולנו מנצחים. כי כולנו יחד במשחק הזה". 

 

יוסי שרעבי, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "חיזוק השותפות, הכבוד ההדדי, הערבות החברתית והדו קיום הם המשימה החשובה ביותר של הכדורגל הישראלי. כל מי שמיהר לומר נואש, חייב לשאוב עידוד מהאופן המרגש והאמיתי בו נערכו המשחקים בסוף השבוע האחרון. יותר מהצמא לחזור למגרשים, ניכר כי כל המשתתפים ביקשו להעביר מסר ברור כי רק יחד נוכל לנצח ולצאת מחוזקים מהמשבר האחרון. יש לנו זכות גדולה לרפא פצעים ולאחד שסעים באמצעות הכדורגל ונמשיך לפעול בכל דרך ובכל מקום לטובת חברה ישראלית חזקה ובריאה יותר. זהו אינטרס לאומי, לא פחות".

הכדורגל זה התחלת הפתרון לדו קיום. כל הכבוד להתאחדות על היוזמה. קרדיט: ההתאחדות לכדורגל

הוסף תגובה
תגובות
  1. חחחחחחחח (יוסי 30-05-2021, 17:20)
    כל המשחקים בליגה הלאומית ובליגה א היו לא ספורטיביים. מי שהיה צריך לנצח ניצח....