סיכום ליגות ג מחזור 3
המחזור השלישי בליגות ג' ואיזה מחזור היה לנו! הניצחונות הגדולים במחוז תל אביב - נווה גולן , המכתש גבעתיים ורמת ישראל. בשרון -בני הרצליה וצעירי טירה , במרכז - מ.ס רמלה , בני יצ'אלאל ובני אשדוד, בשומרון -מכבי עוספיא ,בדרום -הפועל שדרות ומכבי אשקלון, ובצפון -הפועל נחף והפועל דלית אל כרמל
מאת: אלי שמואלי | 29-12-2020 | 07:26

 

מחוז תל אביב:

במחוז תל אביב  נכבשו  35 שערים. בבית א- המכתש גבעתיים מוליכת הטבלה ניצחה 2-4 את השקמה רמת גן שלישיה לדוד יניב . נווה גולן הביסה 0-20 את מכבי פרדס כץ שמיניה לבן דיין, רביעייה ללירן אהרון ושלישיה לבן גרבי הוסיפו אסף מור צמד , ירין חרמון איתי אביטל ואבירן ראובן שער כל אחד מהם.

בית ב-רמת ישראל המוליכה הביסה 0-4 את שיכון ותיקים צמד ליניב אבדר , צמודה אליה בטבלה ספרטק רמת גן ניצחה 2-3 את אליצור יפו שלישיה לארטיום סליוצזקי.

 

אלנור אלייאב כבש רביעייה במשחק מול צעירי לוד (צילום: יח"צ)

 

מחוז מרכז:

במחוז מרכז נכבשו 39 שערים. בבית א-המוליכה מ.ס רמלה הביסה 0-11 את צעירי לוד רביעיות לאלנור אלייב וליאור סגל וצמד לאורי כהן. בית"ר גבעת זאב הביסה 1-4 את אשדוד סיטי, שלישיה לעוז ימין. הפועל מצליח מנצחת 0-2 את מבשרת ציון כבשו משה נונה ויצחק אבושדיד. בבית ב- בני אשדוד מביסה 0-5 את טירת שלום צמד לליאור סויסה , ביתר גן יבנה מנצחת 1-3 את הפועל ברנר , נחלת יהודה מנצחת 2-3 את מ.ס ראשל''צ צמד לרון מורג, בני יצאלאל מביסה 0-7 את הפועל רמלה.

 

מחוז השרון:

במחוז השרון נכבשו 25 שערים.  בבית א- בני הרצליה מוליכת הבית הביסה 1-6 את הכח גלי גיל רמת גן צמדים לטל גרינברג ושי כחלון. גבעת שמואל השיגה ניצחון ראשון העונה 1-5 על כפר קסם שלישיה של כפיר גוטמן, ביתר מטה בינימין והפועל אורנית סיימו בתיקו 2-2 בית ב-המוליכה בני טירה ניצחה 1-3 את כפר יונה כבשו איתי בר דוד , אביב כהן ופדילה אימאן, צעירי טירה הביסה 0-4 את בני קלנסואה צמד לעומר עיראקי, ביתר טוברוק ועירוני אריאל סיימו בתיקו 0-0.

 

שחקני נחלת יהודה (צילום: יח"צ)

 

מחוז שומרון:

במחוז שומרון נכבשו  25 שערים. מכבי עוספיה מנצחת 0-4 את אור עקיבא צמד לעומרי מלאק, הפועל יוקנעם ניצחה 0-3 את גיסר אל זרקא כבשו שגיא סבג, דור זינו, ובני גורדינסקי, צעירי חיפה ניצחה 1-2 הפועל קרית ים ,מכבי קרית ים מנצחת 2-5 את כרמל חיפה , מכבי ברקאי – ביתר קרית אתא 3-3, הפועל קרית חים – ביתר פרדס חנה 1-1

 

מחוז דרום:

במחוז הדרום נכבשו 40 שערים. מכבי אשקלון מביסה את הפועל רהט 1-8 , הפועל שדרות מנצחת 0-4 את בני כסייפה צמד לאליאור בן שיטרית , עירוני חורה גברה 1-3 על בני ירוחם כבשו שאקר אלגריזאוי , ראגי שווארבה ואוסמה טלאקאה. מכבי דימונה מנצחת 2-3 את מכבי ירוחם שלישיה לדוד סוויסה וצמד לאליעזר ניצן. בית שמש ניצחה בחוץ 0-2 את מטה יהודה לידור כהן ונמרוד שמש כבשו, עוד ניצחון חוץ למכבי ב''ש 2-4 על צעירי אלהושלה כבשו שלו אברהם, משה אזולאי יצחק הוטה וסתיו סיסו, בתיקו רב שערים סיימו מ.כ ב''ש ומכבי קרית גת בתוצאה 3-3, שגב שלום מנצחת 1-3 את עוצמה באר שבע,

 

בני יצאלאל בפתיחת המשחק (צילום: יח"צ)

 

גליל עליון:

הפועל נהריה- הפועל שלומי         2-1

כפר סמיע- בני גדיידה                 3-0

אבו סנאן- הפועל תרשיחא           0-2

הפועל נחף- בני דיר חנא             0-9

בני סמיע- הפועל בני בענה          2-4

 

גליל תחתון:

הפועל דיר אל אסד- סלאמה משגב  2-4

מ.כ שפרעם- אהלי טמרה               1-1

ביתר כפר כנא- מ.ס כפר יאסיף        1-2

בועיינה נוגידת- הפועל דיר חנא        לא נערך

עירוני בני שעב- מכבי בסמת טבעון   1-0

 

יזרעאל:

צעירי אום אל פחם- הפועל יפיע              1-1          

צעירי איכסל- בני אום אל פחם                2-2

אחווה פרדיס- הפועל דליית אל כרמל      5-0

ביתר אום אל פחם- צעירי נצרת              1-1

עירוני ברטעה- הפועל אלבטוף                3-2

 

 

 

בני הרצליה מביסה את הכח גילי רמת גן (צילום: יח"צ)

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • משחק אימון: הפועל כפר שלם הביסה את שמשון ת"א 2-8. כבשו לכפר : מתן שווץ צמד. מאיר אוחיון, אבי פרטוש, רועי ניר, טל לויסער ברמי צמד.
  • משחק אימון: בני לוד גברה על מכבי יפו 0-1.
  • אתר גולר משתתף בצערו של איציק בן סלומון, שחקן העבר, על מות אביו אלי בן סלומון. יהיה זכרו ברוך...
  • משחק אימון: עירוני מודיעין מליגה ב מול עירוני אשדוד, הסתיים ב 3-3 כובשים למודיעין: גיל גלקרוב, שחק בן שבת ובר גלילי. לאשדוד כבשו: דניאל אגמי צמד ועופר אברה.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי לדעתכם, תעלה מליגה א צפון?
עירוני טבריה
הפועל פ"ת
מ.ס. טירה
הפועל כאוכב
תוצאות