טל שריג חתם בצעירי טייבה
הקשרה הצעיר (19) של ביתר טוברוק מליגת העל לנוער חתם בצעירי טייבה באמצעות סוכנו משה גולדנברג. טל בתגובה:"אעשה כל שביכולתי לעזור לקבוצה לנצח, בטוח שתהיה לנו קבוצה חזקה". סוכנו גולדנברג:"טל שחקן צעיר ומוכשר, בטוח שיעזור לטייבה לעמוד במטרות שלהם"
מאת: אוהד רון | 30-11-2020 | 10:44

צעירי טייבה ממשיכים להתחזק העונה ואמש הודיעו על החתמתו של הקשר הצעיר והמוכשר, טל שריג. טל שיחק אשתקד בביתר טוברוק מליגת העל לנוער ונחשב לקשר עם פוטנציאל גדול.

 

טל שריג בתגובה:"שמח לחתום בצעירי טייבה מועדון נפלא עם אנשי צוות ברמה גבוהה כמו המאמן רונן בורבה, שעזר ותמך בי מהרגע הראשון ועבד היושב ראש וההנהלה בכלל. התלבטנו אני והסוכן שלי משה גולדנברג איפה לחתום, בסוף החלטנו לסגור שם בעזרת ה' נפתח ברגל ימין וכבר במשחק מחר נביא ניצחון ראשון. אעשה כל מה שאני יכול על המגרש כדי לעזור לקבוצה לעמוד במטרות שלה. וכמובן תודה רבה לסוכן שלי משה גולדברג על הכל, לעבד רביע היושב ראש ורונן בורבה המאמן. מבחינה חברתית יש אחלה שחקנים ואנשים שעזרו לי להתאקלם בצורה טובה מאוד ואני בטוח שזה יעזור לנו להצליח העונה.".

 

שיהיה בהצלחה!

עבד טל שריג וסוכנו משה גולדנברג מיד לאחר החתימה על חוזה.

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • משחק אימון : בני לוד- הפועל אילת 1:0
  • ליגה ב צפון: מועדון כדורגל ביתר נהריה בוגרים מתחילים אימוני ב01/08/2021 מי שמעוניין להצטרף נא ליצור קשר אם אבי כץ בטלפון-0528271799.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי לדעתכם, תעלה מליגה א צפון?
עירוני טבריה
הפועל פ"ת
מ.ס. טירה
הפועל כאוכב
תוצאות