מועדון הכדורגל מ.ס ב"ש עובר לידיו של שלומי בן גרא
אחרי שבמשך שנים קבוצת הכדורגל מ.ס (בית"ר) באר שבע, הייתה בבעלותו של יוסי בן עמי, מועדון הכדורגל מליגה ב' דרום ב' עובר שינוי ועובר לידיו של שלומי בן גרא, שניהל במשך שנים את מחלקת הנוער של המועדון, וכעת המועדון עובר לבעלותו. בן גרא: "חשוב לי לציין שהמועדון ישמור על השם בית"ר אברהם באר שבע, שזהו אביו של יוסי , אברהם בן עמי."
מאת: לירן ביטון | 03-10-2020 | 10:29

במשך שנים יוסי בן עמי שימש כבעלים של קבוצת הכדורגל מ.ס באר שבע, השקיע בה רבות ותחתיו גדלו כמה דורות של שחקני כדורגל. לקראת העונה הבאה בן עמי החליט להעביר את בעלות המועדון לשלומי בן גרא, שניהל במשך שנים את מחלקות הנוער במועדון. "אני עובד במשרה מלאה בכדורגל כבר 10 שנים.קיבלתי הזדמנות מיוסי בן עמי לנהל את מחלקת הנוער לפני 6 שנים, הצלחנו בתקופה הקצרה לספק שחקנים טובים לכל המועדונים הגדולים בארץ, יש שחקנים שגדלו אצלנו שמשחקים היום במכבי ת"א, מכבי חיפה, טוברוק נתניה ומכבי פתח תקווה." סיפר בן גרא

 

שלומי , מה המטרות שלך המועדון כעת?
"בשנים הקרובות מי שיקבל את המושכות בקבוצת הבוגרים זה בעיקר שחקנים רעבים וצעירים שרוצים לבנות את שמם בכדורגל. בשנים הבאות המון שחקני מחלקת הנוער צפויים לעלות לבוגרים ולהיות הבסיס של כל העשיה בבוגרים, מדובר בשחקנים שגדלו אצלנו מגיל מאוד קטן ואין לי ספק שאלך איתם עד הסוף."

 

איזה מסר היית רוצה להעביר בנוגע לעובדה שהמועדון עבר לניהולך?
"יוסי בן עמי הוא מורה דרך עבורי, למדתי ממנו המון, אני מאוד מכבד אותו ואמשיך לכבד אותו גם בהמשך הדרך.יוסי בן עמי היה ונשאר יועץ שלי בכל מה שקשור לעולם הכדורגל.חשוב לי לציין שהמועדון יישמור על השם בייתר אברהם באר שבע, שזהו אביו של יוסי , אברהם בן עמי."

נבנה קבוצה חזקה על בסיס שחקני בית טובים שיכולים להתקדם לליגות בכירות יותר.

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • ליגה א דרום: עקב מזג האוויר הסוער, הטיסה של שחקני אילת לקראת המשחק עם חולון התעכבה. המשחק יחל בשעה 12:45
  • ליגה ב דרום מחזור 18: עקב מזג האוויר הסוער, המשחק בין הפועל קרית אונו ורמת ישראל נדחה. כמו כן המשחק בין ערבה לביתר נהריה נדחה מאותה סיבה.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי מאמן הסיבוב בליגה א דרום?
יובל נעים, שמשון כפר קאסם
איציק ברוך, מכבי יפו
צביקה לוי, שמשון ת"א
עומר פרץ, הפועל כפר שלם
תוצאות