אביבי זוהר לקראת הגביע : "בכדורגל הכל אפשרי"
אביבי זוהר , כוכבה של מכבי 'קביליו יפו' בעבר ואחד הסמלים הכי גדולים של המועדון יודע שלמשחק היום מול הפועל חיפה הם מגיעים מעמדה נחותה מאוד , אך אין להם מה להפסיד ואפשר להפתיע . אביבי שיחק בעבר עם מאיר בן מרגי (מאמנה של חיפה) ואין לו ספק שמינויו לאימון הפועל חיפה הינו ראוי בהחלט .
מאת: אבייתר ברק | 12-01-2016 | 13:29

אביבי זוהר , אחד הסמלים היותר גדולים של מכבי 'קביליו' יפו , האיש שעבר עם יפו הכל עבר גם בקבוצת הפועל חיפה ושיחק עם מאמנה הנוכחי של הפועל חיפה במשך שנה וחצי . הערב שתי הקבוצות ייפגשו במסגרת גביע המדינה כשלאביבי אין שום בעד מי הוא . נכון ... מכבי 'קביליו' יפו !
כשמדברים עם אביבי על יפו הוא מדבר אפילו בלי ששם לב כאילו הוא אחד מהשחקנים שם ... ונראה שהחיבור בין אביבי לקבוצה הוא לעד ...

 

אביבי , אתה אחד הסמלים הכי גדולים של מכבי 'קביליו' יפו , כוכב הקבוצה בעבר , כמו כן שיחקת גם בהפועל חיפה בתקופתו של רובי שפירא , לפני שניגע במשחק , בעד מי אתה היום ?

"אין פה בכלל שאלה , אני תמיד בראש ובראשונה בעד יפו , בכל משחק ובכל סיטואציה . יפו היא חלק ממני ואני חלק מיפו ככה זה היה תמיד וכך זה יישאר."

 

בנוגע למשחק , חיפה מגיעה מליגת העל , יפו מליגה א' , האם יש סיכוי להפתעה ?

"איו ספק שהפועל חיפה פייבוריטית ברורה , היא נמצאת בתקופה טובה והיא מגיעה מליגת העל , אבל עדיין , כדורגל הוא משחק שהכל יכול לקרות בו וזה מה שיפה בכדורגל , במשחק אחד הכל יכול לקרות ואני מאמין שאפשר להפתיע . "

 

אחד הסמלים הגדולים ביותר של יפו (מני בן-ארי)

 

בתקופתך בהפועל חיפה שיחקת עם מאיר בן-מרגי , מאמנה של הפועל חיפה כיום , מה אתה חושב על המינוי שלו ? ועל התקופה שלו עד כה כמאמן ראשי ?

"מאיר ואני שיחקנו יחד במשך שנה וחצי , שחקנו גם יחד בנבחרות ישראל . מאיר הוא חבר טוב שלי ואני מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם . בקשר למינוי שלו , אני בהחלט חושב שהוא מינוי ראוי , הוא היה תקופה לא קצרה עוזר מאמן והגיע הזמן שיקבל את המושכות ואני בעד המינוי שלו ובכלל אני בעד לתת הזדמנויות לצעירים . עד כה הוא מוכיח את עצמו אבל זה עדיין לא מספיק , חובת ההוכחה עליו ואני מקווה שיצליח . "

 

נחזור ליפו , הקבוצה מדשדשת בחלק התחתון של הטבלה , והיא חייבת להתעשת כדי לסיים את העונה הזו ללא מאבקי הישרדות מיותרים למועדון . מה לדעתך צרך להיעשות בקבוצה על מנת שנראה את יפו במקום הראוי לה ?

"יש ביפו חומר שחקנים לא רע בכלל , הקבוצה נראית כקבוצה שלא מחוברת ולא יציבה עד כה העונה , בכל זאת עשינו כמו ניצחונות יפים כך שלקבוצה יש בסיס טוב . אני מקווה שבסיבוב הבא הקבוצה תציג כדורגל טוב יותר ותצבור יותר נקודות ותתברג בפליאוף העליון . " 

אוהד מושבע של יפו (אביחי חיים)

הוסף תגובה
תגובות
 1. היידה יפו. (חן חן 12-01-2016, 14:16)
  נהדר. גם הכתבה עניינית וברורה. המשיכו כך.
 2. אביבי אגדה (מכבי זה אצלי בלב ! 12-01-2016, 17:19)
  אביבי מזוהה עם יפו בכל רמ״ח אבריו !!!
חדשות
 • אימון: מ.ס קרית ים-בית"ר נהריה 1:1
 • אימון: מכבי א.א. פאחם ניצחה 2:5 את הפועל בועיינה
 • משחק אימון: צעירי טייבה ניצחה 2:0 את הפועל כפר שלם
 • משחק אימון: הפועל דימונה :בני אילת 1-1. לאילת כבש דני אלימלך.
 • משחק אימון: איחוד בני שפרעם ניצחה 0:2 את אחי ריינה
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
אם בית"ר ירושלים יורדים לליגה א, מי צריך לאמן?
חיים סירוטקין
יובל נעים
יוסי אבוקסיס
לא צריך מאמן בליגה א, יעלו בלי מאמן
תוצאות