אוהדי הליגות הנמוכות זועמים על החלטת ההתאחדות
ההחלטה לדחות את מועד פתיחת הליגות הכדורגל הנמוכות, ולפתוח את פעילותן בחודש אוקטובר אחרי החגים, גררה זעם רב ברשתות החברתיות מאוהדי הקבוצות שמתכננים להתאגד ולמחות כנגד ההחלטה: "הליגות הנמוכות לא מעניינות את ההתאחדות, הם סגרו אותן בעונה הקודמת ועכשיו לא פותחים את העונה הבאה, לקחו לנו את הכדורגל"
מאת: לירן ביטון | 23-07-2020 | 09:17

ההתאחדות לכדורגל בישראל, וועדת ליגה וגביע בחנו את המצב עקב משבר הקורונה, והחליטו לדחות את מועד פתיחת הליגות הנמוכות לאחרי החגים, המועדים המדוייקים יתפרסמו בהמשך בתיאום משרד התרבות והספורט. ההחלטה של ההתאחדות גררה זעם רב ברשתות החברתיות מצד האוהדים המאוכזבים, כזכור כשהתפשט הגל הראשון של הקורונה ההתאחדות לכדורגל החליטה לעצור את פעילות הליגות והן הסתיימו שלא על המגרש, וכעת היא מחליטה לדחות את פתיחתן. אוהדי הקבוצות שהמתינו בקוצר רוח לחזרת הליגות הנמוכות והתבדו, מתכננים לארגן מחאה משותפת כנגד החלטת ההתאחדות, על מנת לשנות את ההחלטה המאכזבת. 

 

תגובת האוהדים: "הליגות הנמוכות לא מעניינות את ההתאחדות לכדורגל, העונה הקודמת הסתיימה בצורה לא ספורטיבית, ועכשיו בכלל לא פותחים את העונה הבאה, זה ביזיון! לקחו לנו את הכדורגל."

תגובה נוספת של האוהדים: "מה אנחנו שונים מליגת העל? גם שם יכולה להיות הידבקות, הגיע הזמן שההתאחדות לכדורגל תפסיק לקרוא לליגות האלה ליגות חובבניות ושתיקח אותן ברצינות."

האם האוהדים יצליחו לשנות את ההחלטה?

הוסף תגובה
תגובות
 1. מה זה משנה גם ככה המשחקים ללא קהל ולא תוכלו להיכנס (אוהד 23-07-2020, 09:45)
 2. כמב שטויות גם ככה המשחקים ללא קהל (אוהד 23-07-2020, 09:47)
  וגם ככה אם היה הליגה היתה נפתחת בזמן אוהדים לא יכולים להיכנס, עדיף לדחות אולי יאשרו כניסה בהמשך של קהל, בשביל האוהדים עדיף שידחו.
 3. כמב שטויות גם ככה המשחקים ללא קהל (אוהד 23-07-2020, 09:47)
  וגם ככה אם היה הליגה היתה נפתחת בזמן אוהדים לא יכולים להיכנס, עדיף לדחות אולי יאשרו כניסה בהמשך של קהל, בשביל האוהדים עדיף שידחו.
 4. כמב שטויות גם ככה המשחקים ללא קהל (אוהד 23-07-2020, 09:47)
  וגם ככה אם היה הליגה היתה נפתחת בזמן אוהדים לא יכולים להיכנס, עדיף לדחות אולי יאשרו כניסה בהמשך של קהל, בשביל האוהדים עדיף שידחו.
 5. יש קהל בליגה א ,ב יותר מליגה העל והלאומית . חבללללללל (אוהד 23-07-2020, 12:05)
  יש קהל בליגה א ,ב יותר מליגה העל והלאומית . חבללללללל
 6. מספיק (חולי 25-07-2020, 08:40)
  כמה מבלבלים את המוח אין כדורגל בתקופה הקרובה על מה מדברים
חדשות
 • משחק אימון: הפועל כפר שלם הביסה את שמשון ת"א 2-8. כבשו לכפר : מתן שווץ צמד. מאיר אוחיון, אבי פרטוש, רועי ניר, טל לויסער ברמי צמד.
 • משחק אימון: בני לוד גברה על מכבי יפו 0-1.
 • אתר גולר משתתף בצערו של איציק בן סלומון, שחקן העבר, על מות אביו אלי בן סלומון. יהיה זכרו ברוך...
 • משחק אימון: עירוני מודיעין מליגה ב מול עירוני אשדוד, הסתיים ב 3-3 כובשים למודיעין: גיל גלקרוב, שחק בן שבת ובר גלילי. לאשדוד כבשו: דניאל אגמי צמד ועופר אברה.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי לדעתכם, תעלה מליגה א צפון?
עירוני טבריה
הפועל פ"ת
מ.ס. טירה
הפועל כאוכב
תוצאות