חנא פרהוד חתם באיחוד שפרעם
כפי שפורסם לראשונה באתר גולר, חנא פרהוד המאמן המצוין ואולי המעוטר ביותר בליגות הנמוכות בשנים האחרונות, חתם בקבוצה החזקה של איחוד שפרעם. חנא בתגובה: ״המטרה היא לעחות ליגה, קל זה לא יהיה אבל נעבוד קשה ונעשה הכל כדי לעלות לליגה א׳ ״
מאת: אוהד רון | 04-06-2020 | 21:00

איחוד בני שפרעם, הקבוצה שמסתמנת כהכי חזקה בליגה ב׳ ואשר התחזקה במספר כוכבים במונחים של ליגה ב׳ הודיעה לפני מספר דקות על החתמתו של חנא פרהוד כמאמן הקבוצה. חנא נחשב למאמן מוביל אשר עלה ליגה מספר פעמים מליגה ב׳ לליגה א׳ וללא ספק המועדון מבני שפרעם נחשב למועדון שצפוי לעלות לליגה א׳ בתום העונה הבאה ובהחתמה זו בהחלט מראה על כוונותיה. 

 

חנא פרהוד אמר לאחר החתימה בשפרעם: ״אני שמח לחתום במועדון איחוד בני שפרעם. אין ספק שהמטרה הברורה היא לעלות ליגה! לעלות ליגה זה תמיד קשה ולא מובן מאליו, אמנם כבר עשיתי את זה 4 פעמים ב-6 השנים האחרונות. קבוצותיי בעונות האחרונות גם הגיעו לשלבים המתקדמים בגביע המדינה ואף זכיתי 3 פעמים בגביע של ליגה ב׳ ופעם הפסדנו בגמר. בשש השנים האחרונות היו לי 5 זכיות בגביע הליגה, פעמיים בליגה ג׳ ועוד שלוש פעמים בליגה ב׳ ״.

 

שיהיה בהצלחה!

חנא פרהוד, המאמן הראוי במקום הנכון. צילום: יח"צ.

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • ליגה א דרום: הקשר הצעיר תום איידה חתם בהכח ר"ג. תום, בוגר מחלקת הנוער של בני יהודה משחק בתפקיד הקשר ונחשב לכישרון גדול בגיל שלו.
  • ליגה ב דרום: אביאל אפנגר הקשר כנף חתם בעירוני נתיבות.
  • ליגה ב צפון: הקשר נועם בראון הצטרף למכבי נווה שאנן. נועם שיחק בעברו ברובי חיפה ובמכבי צור שלום.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מתי צריך לפתוח את הליגות הנמוכות?
לדחות לחודש אוקטובר
לפתוח את העונה כרגיל.
לבטל את העונה כולה
לסגור לתמיד את הכדורגל בליגות הנמוכות
תוצאות