עו"ד שי אבני בוחר את ה-11 של כל הזמנים
בימים אלה הכדורגל מושבת וזו הזדמנות להיזכר בשחקנים שריתקו אותנו למסך ובזכותם התאהבנו בכדורגל. פרויקט 11 הכדורגלנים הגדולים בכל הזמנים יעלה חיוך וזיכרונות מתוקים על פנינו בתקופה קשה זו ויזכיר לנו כמה אנו אוהבים ומתגעגעים למשחק...
מאת: מערכת גולר | 29-03-2020 | 08:59

11 הגדולים בכל הזמנים של סוכן השחקנין, עו"ד שי אבני (בשיטת 2-4-4):

שוער: ג'אנלואיג'י בופון: בן 42 ועדיין משחק בשורות יובנטוס. שיאן ההופעות בנבחרת איטליה עם 176 הופעות וזכייה בגביע העולם בשנת 2006. אינספור פרסי הצטיינות, אליפויות עם יובנטוס והעמדת שיא דקות ללא ספיגה בליגה האיטלקית העומד על 974 דקות בעונת 2015/16.

 

הגנה:

מגן ימני- חאבייר זנטי: כונה "הטרקטור" מכיוון שחרש את הקו וגילה כושר גופני עילאי. שיחק עד גיל 40! היה קפטן אינטר האיטלקית ולתקופה גם קפטן נבחרת ארגנטינה. זכה עם אינטר בחמש אליפויות איטליה ובצ'מפיונס ליג בשנת 2010.

בלם - פאביו קנאברו: נבחר לכדורגלן השנה בשנת 2006 למרות ששיחק בעמדת הבלם. גובהו היה רק 1.76 מ' ולמרות זאת היה בלם מצוין, קפטן נבחרת איטליה איתה זכה בגביע העולמי בשנת 2006. זכה באליפויות עם יובנטוס וריאל מדריד והיה דוגמא לכך שבלם יכול להיות הטוב בעולם, עם מיקום נכון וקריאת מהלכים מראש על אף שהיה נמוך יחסית.

בלם - פרנקו בארזי: שיחק בקבוצת מילאן האיטלקית כל הקריירה ואיתה זכה ב-6 אליפויות ו-3 גביעי אירופה לאלופות! שיחק עם נבחרת איטליה ב-4 תחרויות מונדיאל. פרש בשנת 1997 ומילאן מסגרה את חולצתו והודיעה שאף אחד לא ילבש יותר את החולצה מספר 6 במועדון.

מגן שמאלי - רוברטו קרלוס: שיחק 11 עונות במדי ריאל מדריד עימה זכה ב-4 אליפויות ספרד ו-3 גביעי אלופות. הבקיע 47 שערים, רובם בבעיטות חופשיות בעזרת הבעיטות העוצמתיות שלו ברגל שמאל. שיחק עם נבחרת ברזיל בשלושה מונדיאלים וזכה עימה בגביע העולם בשנת 2002.

 

קישור:

דייגו ארמנדו מראדונה: השחקן הכי מרגש שידע הכדורגל. 1.65 מ' של כישרון אינסופי, נטייה להרס עצמי, התמכרות לקוקאין, ירי בעיתונאי, זכייה עם ארגנטינה בגביה העולמי של 1986, זכייה עם נאפולי בשתי אליפויות ובגביע אופ"א. כל זאת עם קבוצות בינוניות שהוא לקח על כתפיו. שני שעריו נגד אנגליה בגביע העולמי של 1986 נצרבו אצל כל אוהדי הכדורגל - אחד כ"יד האלוהים" והשני כשער הכי גדול שידע הכדורגל עם סלאלום אדיר מחצי מגרש שהסתיים ברשת. רבים מחשיבים אותו עד היום כשחקן הגדול ביותר אי פעם ובארגנטינה הוא נחשב אצל רבים כמו אל.

כריסטיאנו רונאלדו: מכונה! הווינר הגדול ביותר שידע המשחק. לקח נבחרת פורטוגלית בינונית וזכה איתה ביורו 2016. זכה עם ריאל מדריד בשתי אליפויות וב-4 גביעי אירופה! חלק עם מסי את פרס כדורגלן השנה בעולם בעשור האחרון כאשר הוא זוכה 5 פעמים. עזב את ריאל מדריד כאשר שבר שיא כיבושים במדיה עם 450 שערים. זכה גם עם יובנטוס באליפות בעונה הקודמת. שער המספרת אותו כבש במדי ריאל נגד יובה ייזכר עשורים קדימה. מעמיד מספרים מטורפים של שערים ובישולים כבר מעל לעשור. אוהדיו מחשיבים אותו כשחקן הטוב בעולם ואת מסי רק שני לו.

ליונל מסי: שיחק רק בברצלונה ושבר את שיא השערים במדיה. זכה שש פעמים בתואר שחקן השנה של אופ"א ובכך עקף את רונאלדו וכל שחקן אחר. מלך השערים של נבחרת ארגנטינה אך לא זכה איתה עדיין בגביע העולמי ועל כן לא זכה לאהדה בארגנטינה הגוברת על אהדתו של מראדונה. זכה עם ברצלונה בעשר אליפויות ספרד וב-4 גביעי אירופה לאלופות. נחשב בעיני רבים כשחקן הטוב בעולם והטוב אי פעם.

יוהאן קרויף: זכה עם אייאקס בשמונה אליפויות הולנד ו-3 גביעי אירופה בקבוצה שהמציאה את ה"טוטאל פוטבול". העפיל עם נבחרת הולנד לגמר הגביע העולמי ב-1974. לאחר מכן עבר לברצלונה עימה זכה באליפות אחת ולאחר מכן אימן את הקבוצה וזכה ב-4 אליפויות וגביע אירופה לאלופות.

 

חלוצים:

פלה: השחקן היחיד שזכה שלוש פעמים בגביע העולמי. בגיל 17 כבר זכה בפעם הראשונה בגביע העולמי במדי נבחרת ברזיל. את רוב הקריירה שיחק בסנטוס הברזילאית וכבש מעל אלף שערים בקריירה. נחשב בעיני רבים כשחקן הטוב ביותר בעולם אי פעם, על אף שקמו לאחריו מראדונה, מסי וכריסטיאנו רונאלדו.

רונאלדו הברזילאי: כבש 15 שערים במונדיאלים. זכה עם נבחרת ברזיל במונדיאל 2002. זכה עם ריאל מדריד בשתי אליפויות. שיחק באיינדהובן, ברצלונה, אינטר וריאל מדריד והיה ידוע כשחקן עוצמתי עם כח, מהירות וטכניקה פנומנלית. כשהיה לוקח את הכדור, אף אחד לא יכול היה להוריד את העיניים. שערו במדי ברצלונה נגד קומפוסטלה עם סלאלום אדיר מחצי המגרש ייחשב לעד כאחד מהשערים הגדולים שידע המשחק.    

 

על הספסל:

שוער - דינו זוף: זכה במונדיאל 1982 עם נבחרת איטליה בגיל 40! זכה ביורו ב-1968. שיחק ביובנטוס 11 עונות וזכה 6 פעמים באליפות איטליה.

מגן שמאלי/בלם - פאולו מלדיני: כל חייו שיחק במילאן וזכה גם לשמש כקפטן הקבוצה. זכה עימה בשבע אליפויות איטליה וב-5 גביעי אירופה לאלופות. הגיע עם נבחרת איטליה לגמר מונדיאל 1994. מילאן מסגרה את חולצתו מספר 3 והודיעה כי אף שחקן אחר לא ילבש חולצה זו, אלא רק בנו.

בלם - פרנץ בקנבאואר: הסמל של באיירן מינכן. 4 אליפויות גרמניה, 3 גביעי אירופה לאלופות, זכייה ביורו 1972 וזכייה במונדיאל 1974.

מגן ימני: קאפו: שיאן ההופעות בנבחרת ברזיל. השתתף בארבעה מונדיאלים וזכה בגביע העולמי בשנת 2002. זכה עם רומא באליפות ולאחר מכן שיחק 5 שנים במילאן. ייזכר תמיד כמגן ימני שחרש את הקו וגילה יציבות לאורך קריירה שלמה.

קשר - זינאדין זידאן: השחקן האלגנטי בתולדות המשחק. שחקן אינטילגנטי בעל ראיית משחק מושלמת. זכה שלוש פעמים בתואר שחקן השנה בעולם, גביע אופ"א עם בורדו, שתי אליפויות עם יובה, אחת עם ריאל מדריד עימה זכה גם בגביע אירופה לאלופות. זכה עם נבחרת צרפת ביורו 2000 ובמונדיאל 1998.

קשר: רונאלדיניו: הוירטואוז של הכדורגל! לא עניין אותו סטטיסטיקה כמו שעניין אותו פשוט לשחק כדורגל יפה וליהנות מהמשחק. לא גילה מקצוענות והתמדה לאורך זמן, אך שנותיו היפות הספיקו לזכייה במונדיאל 2002 עם ברזיל ושתי אליפויות ספרד עם ברצלונה.

חלוץ: גבריאל בטיסטוטה: החלוץ היעיל ביותר שידע המשחק. סמל של פיורנטינה בה כבש 168 שערים. פסל בדמותו נבנה מול האצטדיון המקומי בפירנצה אשר נמצא בו עד היום. כבש 56 שערים במדי נבחרת ארגנטינה ב-78 משחקים בסה"כ. היה מכונה "באטיגול" מכיוון שכמעט בכל משחק הבקיע שער. זכה עם רומא באליפות והיה הכובש המוביל במדי נבחרת ארגנטינה עד שמסי עקף אותו בשנת 2015.

הוסף תגובה
תגובות
 1. איפה ואן בסטן (שי 29-03-2020, 10:09)
  איך עשית את ה11 בלי ואן בסטן ובלי ראול ובלי רומאריו מאיפה הבאת את בטיסטוטה איפה בובי רובסון והיירו
 2. אתה שכחת (לאאא 29-03-2020, 10:44)
  שמייכל קסיאס צ'אבי אינייסטה
 3. קבוצה (אבי ג. 29-03-2020, 13:48)
  מי בקישור שלך עושה הגנה . יותר מידי מהנדסים . אין פועלים . בעיה . קבוצה תאורטית טובה .
 4. משימה בלתי אפשרית (הוגה דעות 29-03-2020, 14:24)
  כאן זה באמת עניין לבחירה אישית
 5. מה החרטא הזו (אבי 29-03-2020, 16:50)
  קישור רק עם שחקנים התקיפים. מי יעשה הגנה ?בקנבוואר הבלם הטוב בעולם בכל הזמנים וממציא תפקיד הליברו
 6. לדעתי יאיר אזולאי חייב להיות בלם בנבחרת הזאת (אמנון 29-03-2020, 19:24)
 7. מה עם ישין (מה עם ישין 30-03-2020, 13:04)
  לב ישין חייב להיות שוער ראשון
חדשות
 • אימון: קרית אונו גברה על הפועל לוד 1-5. לק. אונו כבשו: גיל גילקרוב, ננו וקנין, דור מיימוני, נאור פנחס ושער עצמי. ללוד כבש: גבי אלבז
 • מכבי יפו עם ניצחון על מכבי תל אביב נוער 3-0. נור ביסאן עם הראשון. נתי ארזואן עם השני. בן רוזליו עם השלישי.
 • משחק אימון: מ.ס דימונה - בית"ר נורדיה הסתיים בתוצאה 2:2 . לדימונה כבשו: משה פרץ ואבי מסיקה.
 • משחק אימון: מכבי יפו גברה על מכבי הרצליה 0-2. ליפו כבשו מושיקו בליס ומאיר כהן.
 • משחק אימון: אדומים אשדוד הביסו את הפועל אשקלון 0-5. לאשדוד כבשו: אוהד אדלשטיין צמד, אוהד קדוסי צמד ויוסי אסייג אחד.אכזבה גדולה באשקלון.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
גיל נחום חתם בכסייפה. ביקש להתשחרר לפני פתיחת העונה. מקובל?
כן. שחקן יכול לחזור בו מהחתימה.
כן. בתנאי שיחזיר את הכסף שקיבל
לא. חוזים צריך לכבד והשחקן חייב לשחק במועדון שחתם.
לא. השחקן קיבל כסף, אם לא שיפצה את המועדון בגובה החוזה
תוצאות