ליגה ב': משחקי הפלייאוף כבר כאן
מחר יחלו משחקי הפלייאוף העליון בליגה ב'. כמו בכל שנה משחקי הפלייאוף העליון מספקים עניין רב ומי יודע אולי יובילו מועמדת אחת מליגה ב' אל ליגה א'. המנצחות בכל מחוז תשחקנה ביניהן, והמנצחת בגמר מחוז דרום א' תתמודד נגד המנצחת במחוז דרום ב', כאשר המנצחת במשחק ביניהן תשחק נגד הקבוצה שתסיים במקום ה-14 בליגה א' דרום על המקום בליגה א' בעונה הבאה... הדרך לשם ארוכה... איך זה יגמר? נדע בקרוב...
מאת: גיא צמח | 11-04-2019 | 20:14

דרום א':

בית"ר ר"ג - עירוני בית דגן : רמת גן 15:00

בית"ר ר"ג ועירוני בית דגן ההפתעות הנעימות של הליגה, תיפגשנה למשחק פלייאוף טיפוסי שכל שלב שתעלה כל אחת מהקבוצות יהיה בונוס . בית"ר ר"ג קבוצתו של דודו חלף פתחה את העונה בצורה רעה מאד ובתחילת העונה סומנה כאחת מהיורדות, אבל חילוף מאמנים וחיזוק של הסגל הביא אותה עד למשחקי הפלייאוף, לעומתה עירוני בית דגן שמרה על השלד שלה מהעונה הקודמת, עם חיזוקים קטנים וטובים ובשילוב של שוקי סדיס על הקווים, הקבוצה עשתה עונה נהדרת. בנוסף בבית דגן משחק מלך השערים של הליגה אלמוג סמט כהן עם 25 כיבושים. בשני המשחקים בין הקבוצות ניצחה בית"ר ר"ג 2-0 ו-2-1. האם בית''ר ר"ג תשיג ניצחון שלישי על בית דגן? האם בית דגן תשיג את ניצחונה הראשון על בית"ר ר"ג בזמן הכי נכון? נדע בכל ביום שישי! המנצחת תפגוש את המנצחת במשחק השני במחוז בו יתמודדו שמשון ת"א נגד קרית אונו.

 

שמשון ת"א - הפועל קרית אונו :

שמשון ת"א שכבר הייתה עם רגל וחצי בליגה א', פספסה שתי הזדמנויות גדולות לעלות בשבוע האחרון, תפגוש את הפועל קרית אונו, ההפתעה הכי גדולה של העונה. שמשון תגיע למשחק נגד קרית אונו על מנת לכפר על הפסד הנקודות בשבוע שעבר לאחר שניצחון בשבוע שעבר היה מעלה את שמשון לליגה א'. מנגד, קרית אונו שהוכיחה שהיא קבוצה קשה ובעיקר ספורטיבית שבמחזורי הסיום לקחה נקודות משתי המובילות. במשחקים בין הקבוצות ניצחה שמשון ת"א בסיבוב הראשון בחוץ 1-0 ובמשחק השני כאמור הסתיים בתיקו שהבטיח לקרית אונו את הכרטיס לפלייאוף העליון. לשמשון ת"א זהו מבחן בעיקר מנטלי לראות איך תתאושש מההפסד בפנדלים במשחק המכריע לאור יהודה לאחר שהובילה עד לדקה ה-87. המשחק גם יפגיש את שני המאמנים שהצליחו במהלך העונה להוציא את מקסימום הפוטנציאל מהקבוצות שלהם, לכן מובטח לנו משחק מעניין ומהנה. המנצחת תפגוש את המנצחת במשחק השני במחוז בו יתמודדו בית"ר ר"ג נגד בית דגן.

 

שמשון ת"א וקרית אונו במשחק האחרון בינהן (מני בן ארי)

 

דרום ב':

קרית מלאכי - הפועל ירוחם : קרית מלאכי 14:00

קרית מלאכי שהוליכה את הטבלה במרבית שלבי העונה, תארח את ירוחם שבתחילת העונה האמינה שיכולה לעלות מהמקום הראשון, אבל תנסה לעשות את זה מהפלייאוף. קרית מלאכי קבוצת ההתקפה הטובה בליגה, עם 75 שערים ש-16 מהם כבש אריאל טרבלסי בחצי עונה, במידה והיה מגיע בתחילת העונה כנראה שהיה מסיים כמלך השערים ומלאכי הייתה עולה מהמקום הראשון. מנגד ירוחם עם כמות כיבושים מהגבוהות בליגה, 70, ואצלה משחק סגן מלך השערים של הליגה, מושיקו אביטן עם 26 כיבושים. במשחקים בין שתי הקבוצות כל אחת ניצחה בביתה, קרית מלאכי ניצחה 1-0 וירוחם ניצחה 3-1. למלאכי הגנה שספגה פחות מירוחם וכנראה מה שיכריע את ההתמודדות יהיה משחק ההגנה של הקבוצות ומי שתדע לא לספוג, ככל הנראה תכפיל לגמר המחוז. המנצחת תפגוש את המנצחת במשחק השני במחוז בו תתמודדנה עירוני שדרות נגד מ.ס דימונה.

 

הקהל של מלאכי מחכה בקוצר רוח למשחק בשישי (פייסבוק מכבי קרית מלאכי)

 

עירוני שדרות - מ.ס דימונה : שדרות 14:00

עירוני שדרות שבמחזור ה-28 הובילה את הליגה והייתה בטוחה שתישאר שם עד סוף העונה ותסיים עונה חלומית, הפסידה באשדוד ועכשיו יש לה הזדמנות לעלות מהפלייאוף. היא תפגוש את דימונה שפתחה נהדר את העונה, אבל איבדה הרבה נקודות לא מחויבות וסיימה את העונה הסדירה במקום הרביעי. שדרות קבוצת ההגנה הטובה בליגה כשספגה פחות מחצי שער למשחק בממוצע, תפגוש את שדרות הכובשת השנייה בליגה עם 74 כיבושים, שמגיעה עם מלך השערים של הליגה דודו כהן שכבש 28 שערים כמעט שער למשחק. במפגשים בין הקבוצות שדרות ניצחה פעמיים 3-1 בבית ו-5-0 בחוץ. ללא ספק נקבל משחק צמוד עם לא מעט אירועים לשתי הקבוצות. המנצחת תפגוש את המנצחת במשחק השני במחוז בו קרית מלאכי נגד הפועל ירוחם.

 

האם שחקני שדרות יחגגו בסוף המשחק? (אורי גבאי מדיה מכבי שדרות)

האם קבוצה מליגה ב' תצליח לעלות ממשחקי המבחן? (מני בן ארי)

הוסף תגובה
תגובות
 1. שמשון מוטשים עייפים במשבר קרית אונו צריכה לנצל זו ולנצח (אור 11-04-2019, 20:30)
  מאחל בהצלחה לקרית אונו לדעתי קרית אונו טובה מאוד במחזור חוץ מאור יהודה אז בהצלחה קרית אונו
 2. אז מתי ואיפה המשחק של אונו ושמשון ? (מנשה 11-04-2019, 23:25)
 3. שמשון (שמשון 11-04-2019, 23:53)
  בואו נראה אותכם מנצחים בספורטק
 4. רק ניצחון (קרית אונו 12-04-2019, 08:23)
  מזל טוב לאור יהודה קרית אונו הפתעה העונה אנחנו באים קטנים יוצאים גדולים באים עם הלב והנשמה למשחק באים בכל הכוח לנצח את שמשון
 5. ספורטק נו ואם תנצחו תגיעו לבאר ותפשלו (ספורטק שמורטק את הרכבת איחרתם 12-04-2019, 11:31)
  הייתה לכם ליגה א ביד ובעטתם בדלי.....ותחשבו למה...נ.מ המבין יבין
 6. קרית אונו המומנטום צוין רעננים שמשון במשבר ועייפים המשבר לא יעבור להם קרית אונו מנצחת בהצלחה קרית או (דוד 12-04-2019, 12:44)
 7. אור יהודה ליגה א (אור יהודה בלב ובנשמה 12-04-2019, 13:28)
  לאוהדים של שמשון כמה זילזל חוגגים מוקדם
 8. ירוחם (מ 12-04-2019, 17:56)
  ירוחם כל הכבוד מגיע לכם לעלות לליגה א
 9. מלאכי זבלים (עירוני אשדוד 13-04-2019, 05:49)
  יש אלוהים אפסים מלאכי
 10. אור יהודה ליגה א (אור יהודה בלב ובנשמה 13-04-2019, 09:10)
  לשמשון תא אתיים קבוצה פח לא מגיע לכם לעלות ליגה כמה זילזול חגמגה מוקדם היה בבאקה קיבל בום בפרצוץ קרית אונו יותר טובה שמשון במשבר
 11. ל-10 כמה אתה צודק (שםטוב 13-04-2019, 19:11)
  יומיים לא יוצא מהטראומה אומרים כל הכבוד לשחקנים ולמאמן , פשוט ביזיון כמה אפשר לספוג אוהדי שמשון תתעוררו זה לא אמיתי מה שחווינו בשני המשחקים האחרונים, מה אין כבוד כל העולם צוחק עלינו אשכרה ביזיון
חדשות
 • ליגה ג תתחיל ב 15.9 במשחקי גביע. ב 2.10 יתחילו משחקי ליגה.
 • ליגה ב תפתח ב 28.8 במשחקי גהיע. שבוע לאחר מכן, ב 4.9 תחל משחקי ליגה ב.
 • ליגה ב צפון: החלוץ מוחמד אבו ריא חתם לעונה נוספת במועדון מ.ס. כפר כנא.
 • ליגה בצפון: עבאס סואן חתם לעונה נוספת במכבי נוגידאת. המטרה במועדון לעלות לליגה א.
 • עודד קוטר מאמן רובי שפירא בעונה החולפת מונה למאמן ביתר טוברוק מליגת העל לנוער.
 • ליגה ב' דרום א': יניב טבצניק ואיתמר בן דוד חתמו לעונה נוספת בבית דגן.
 • ליגה ג צפון: הפועל כרמיאל התחזקה באוהד עדי, מוחמאד סוואד והבלם הרן אלגרישי. המטרה במועדון היא לעלות לליגה ב.
 • ליגה ב צפון: איציקי דדון, מאמנה של מ.ס. טירת הכררמל- עוזב את המועדון. איציק כזכור העלה את המועדון החזק והגדול בטירה מ.ס. טירת הכרמל, וצפוי לחתום בקבוצה אחרת בליגה ב.
 • ליגה א צפון: הבלם עבד חמודי ממגדל כרום ממשיך עונה נוספת במועדון.
 • ליגה ב' דרום א': דודו חלף מאמן בני טייבה בעונה החולפת חתם בבית"ר ר"ג וחוזר למועדון לאחר עונה אחת .
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
האם מכבי יפו צריכה להימכר לאיש עסקים?
כן. הגיע הזמן לצאת הבינוניות.
כן. הלוואי ויפו תעלה ללאומית
לא. הנהלת המועדון תוביל אותנו לשנים יפות ללא כסף.
לא. המקסימום של יפו זה ליגה א.
תוצאות