"יש לנו מטרה ידועה מראש ונעשה הכל כדי לעמוד בה"
כך אמר שי מאור המאמן שיעמוד על הקווים של מכבי עירוני אשדוד, במסגרת מסיבת העיתונאים שערכה הקבוצה לקראת פתיחת העונה. בנוסף לשי מאור השתתפו חבר ההנהלה עו"ד חנוך דרך ארליך, ברוך דגו ותומר בן חיים
מאת: לירן ביטון | 26-07-2018 | 09:08

זה לא סוד שעירוני אשדוד חולמת חלומות גדולים לעלות ליגה, והצהירו על כך מהרגע שהתחילו לבנות את הקבוצה. על פניו נראה כי המועדון ראוי לכך אחרי שבעונה הקודמת עירוני אשדוד לא הצליחה להעפיל לליגה א', הנהלת המועדון שמה מטרה לעלות ליגה העונה ולקבוצה מאשדוד יש סיכוי גדול לכך כי היא נתפסת כאחת הקבוצות החזקות שנבנו בליגה ב' דרום לאור גל ההחתמות והחיזוקים שנעשו בקבוצה.  

 

עירוני אשדוד קיבלה את פניו של המאמן שי מאור, אחרי פיטוריו  של שרון מרציאנו שהגיע עם הקבוצה פעמיים לשלבי הפלייאוף אך לא הצליח לעלות ליגה. מאור נחשב לקבל עליות וותיק בליגות הנמוכות, עם חמש עליות ליגה מליגה ב' לליגה א' ואף הגיע עם הקבוצות למשחקי המבחן. בתחילת העונה החולפת שי מאור אימן את מ.ס כפר קאסם ובאמצע העונה קיבל הצעה לאמן בשמשון כפר קאסם ועלה איתה לליגה א', עלייה שנחשבת להיסטורית.

 

שי מאור

שי מאור במסיבת העיתונאים 

 

מאור ציין כי ההצעה מעירוני קסמה לו בעקבות הקהל הגדול ואיכותי שעוטף את הקבוצה , ושקבוצה עם קהל כזה צריכה להיות בליגה א' ואפילו גבוהה יותר. מאור הוסיף ואמר “אנחנו מתחילים שנה מאתגרת, אני האמת מתרגש,עבדנו קשה בקיץ בשביל לעשות סגל איכותי  ואני מאמין בע”ה שנעמוד במטרות שלנו. הקבוצות סביבנו מתחמשות חשבתי שיהיה כח הרתעה גדול יותר, ואני שמח על כך ומקווה שתהיה עונה מעניינת. כל השחקנים נבחרו בקפידה , להצהיר עכשיו הצהרות זה לא חכם, יש לנו מטרה ידועה מראש ונעשה הכל כדי לעמוד בה, מקומות 2-5 לא בקטגוריה של עירוני השנה."

 

עירוני אשדוד  פעלה לקראת העונה הבאה באופן שקול בנוגע להחתמת השחקנים, המועדון שמר על התלכיד הקיים יחד עם חיזוקים כגון: תומר בן חיים, יוסף אברה, רן בן שמעון, גיא עובדיה, אביב חדד, מישל רוס ועוד...

 

מישל רוס במעמד החתימה.

מישל רוס חותם על החוזה באשדוד, חיזוק משמעותי

 

גל ההחתמות בעירוני אשדוד של שמות שנחשבים גדולים בליגות הנמוכות יכול להוביל את הקבוצה לפסגת הטבלה של ליגה ב' ואפילו לעלייה. אך מנגד את אותו מהלך של הצהרה לעלות ליגה והחתמת שמות מפוצצים ראינו בעונה הקודמת במ.ס דימונה, שהתרסקה וירדה לליגה ב' ותהיה אחת היריבות לעירוני אשדוד. נקווה שזה לא יהיה המקרה של עירוני ונזכה לראות ההחתמות גם מביאים תוצאות על הדשא.

 

מעבר להחתמות, אחד מהשחקנים הבולטים של הקבוצה הוא הקפטן ברוך דגו שגדל בקבוצה  ועבורו עירוני אשדוד היא סגירת מעגל. דגו אמר במסע"ת : “כשהגעתי שנה שעברה כיוונתי למקום ראשון בלבד, לא הגעתי לבזבז את הזמן. מאז ששי חתם פה הוא נתן לי את ההרגשה הכי טובה שיכולה להיות, שהשנה הולכים לעשות פה דברים יפים וזה נתן לי בעצם את הביטחון לחתום פה לעוד עונה ובע”ה שאני אפרוש בעירוני אשדוד. בנו את הקבוצה הזאת לעלות ליגה וכדי לעשות את זה צריך לעבוד קשה באימונים".

 

ברוך דגו במסיבת העיתונאים אחרי שחתם לעונה נוספת בקבוצת נעוריו. (צילום:מוטי קדוש)ברוך דגו ותומר בן חיים במסיבת העיתונאים 

 

עירוני אשדוד צפוייה לערוך את אימון הפתיחה הרשמי ביום א', 05/08 במיני סינתטיקו בשעה  20:00 ואנו נאחל להם הצלחה בעונה הבאה.

מסיבת עיתונאים מכבי עירוני אשדוד (צילום:מוטי קדוש)

הוסף תגובה
תגובות
 1. שמרנו על התלכיד חחח (אשדודי 26-07-2018, 09:31)
  95% שחקנים חדשים ומעיזים להגיד שמרנו על התלכיד משנה שעברה עם החתמות שקולות. התפרעתם עם תקציב והבאתם שחקנים גמורים ומלאי אגו,נראה איך המערבב שי מאור יסתדר עם כל האגו הזה ביחד ועוד עם שחקנים שזרק מקבוצות אחרות.
 2. לתגובה 1 (אבי 26-07-2018, 10:51)
  אתה צודק חחח שי חייב להוריד ציפיות להגיד שאלה החתמות שקולות והם לא התפרעו ככה שאם הוא יכשל הוא יאחז במה שאמר פה חחח
 3. שי מאור זה טוביה החולב (יוסי 26-07-2018, 10:52)
  מביא שחקנים שלו וגוזר קופונים מהצד אומר לשחקנים כמה לדרוש אחרי שמציב להנהלה את התנאים שלו ואז לוקח קומיסיון צדדי תתבייש יא גוזל אוהדים מסכנים
 4. שי מאור הזוי (יוסי 26-07-2018, 13:25)
  תראה את שערים דימונה כפר כסם איזה רכש עשו והסוף ידוע
 5. הראש כואב (שאולי 26-07-2018, 14:19)
  מלאכי יותר טובים ממכבי סרדינים צחי אבו זבו
 6. כישלון חרוץ (אזוריה 26-07-2018, 15:07)
  נתחיל במאמן- מערבב ונוכל וגם השחקנים שלו יודעים את זה. הגיעו רק בגלל הכסף ולא בגללו. ברוך דגו - גבר וכל מילה מיותרת כנ"ל רן בן שמעון. מישל רוס- שחקן אדיר אבל לא יציב בכלל. גיא עובדיה שחקן שחקן ההחתמה הכי טובה. אביב חדד- לא רגיל לרמות והמגרשים האלה, יזלזל ויקבל אדומים. יוסף אברה שחקן טוב. תומר בן חיים- נתן עונת שיא ביבנה אבל ירק לצלחת שממנה הוא אכל, תינוק בכיין וחושק בסרט קפטן ובכסף (ברוך ראה הוזהרת). אוהדים ? מספר 1 בליגה!!! בקיצוררר נפילה של החיים!!!
 7. יאלה לוד (ויוה לוד 26-07-2018, 15:16)
  אשדוד תלכו לעשות חמוצים רק הפועל לוד תעלה ליגה א לא יעזור לכם
 8. הכל נכון (יוסי עירוני 26-07-2018, 15:55)
  בנתיים שי מאור 5 עליות 5 פעמים גמר מחוזות 3 פעמים נגיעה מלאומית.. מכבי חיפה 100 מליון נשארו בליגה. יחיו הקנאים ושרון מרציאנו ויסבלו
 9. שי מאמן נדיר (כפר קאסם 26-07-2018, 15:56)
  טעות בכלל שבא לעירוני כל הקבוצות בליגה א כולל כולם ,אין מאמן עם רזומה כזה תותח
 10. אדומים אשדוד המתחזים (צהוב 26-07-2018, 16:04)
  לא נמאס לכם לכנס לכתבות על עירוני ולהתחזות תתעסקו בקבוצה שלכם בליגה א שעוד שנתיים בפירוק בטוח
 11. לאשדודי האדום המתחזה (יעקב 26-07-2018, 16:25)
  החתימו 12 שחקנים משנה שעברה לעמת האדומים שהחתימו רק 5 אז לך תעשה חמוצים יאדום קנאי ומסכן
 12. אדומים קנאים (זיזו 26-07-2018, 19:36)
  קודם תשלמו משכורות שאתם חייבים לשחקנים שלכם מעונה שעברה אחר כך תתחזו פה
 13. מקווה שיגיע קהל (רוני 30-07-2018, 23:31)
  נמאס להיות 150 ביציעים ייאלה עירוני השנה לפחות 300 אוהדים כל משחק בית ולפחות 80 בחוץ
 14. הפועל לוד תקרע את אשדוד (לודאי 05-08-2018, 12:08)
  מי אתם מי זה שי מאור אשדוד תבוא ללוד נקרע לכם את התחת 4 חתיכות תקבלו ונחזיר אותכם לעיר הנמל באוניה יטםטים
חדשות
 • משחק אימון שנערך הערב בין שיכון המזרח ונחלת יהודה הסתיים בתוצאה 1:3 לשמעון המזרח, כבשו לשמעון גבי אלבז טולי סהלו וליאו אמסיס.
 • הרבה מזל טוב לחלוץ קרית אונו מאיר דרעי הבעלים של בר המסעדה ה"לזרוביץ", על הולדת בתו הבכורה. שתגדלו אותה בנחת ובאושר...אמן..
 • ליגה ב' משחק אימון: שיכון המזרח - שמשון ת"א 0:2. טולי סהלו ואביב אלמו כבשו לשיכון המזרח.
 • משחק אימון: אדומים אשדוד גברו על הפועל אשקלון מליגה הלאומית 2-1. לאדומים כבש עידן שריקי צמד.
 • משחק אימון: מכבי יבנה ומ.ס. כפר קאסם סיימו בתיקו 1. לכפר קאסם כבש יוסי אסייג ליבנה כבש מולאט. על פי מקורות היתה מהומה ביציע כפר קאסם בין אוהדי כפר קאסם. . פרטים נוספים בהמשך.
 • משחק אימון: עירוני אשדוד גברה על אור יהודה 1-3. לאשדוד כבשו: גיא עובדיה, יובל אלמקייס ותומר ברוך. לאור יהודה כבש טל כתב.
 • משחק אימון ליגה א: מכבי שעריים גברה על נורדיה 0-1 משער של תום מדהלה.
 • במשחק אימון שהתקיים באזור בין הפועל המקומית לבין ירמיהו חולון ניצחה חולון בתוצאה 5-2. לירמיהו חולון כבשו: גד עובדיה , בן דיגה , ושי גבריאל שלושער
 • ליגה א דרום: איתמר אופמן המגן חתם לעונה נוספת במכבי יפו.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה מועדון נחשב "הכי גדול" בליגה א דרום?
מכבי יבנה
הכח ר"ג
מכבי יפו
מכבי שעריים
תוצאות