"אני נשאר בבאקה! "
כך אמר צחי טיאר, מאמנה בשנה האחרונה של באקה אל גרבייה מליגה א' צפון שמסכם את העונה החולפת. צחי ששמו הוזכר כמועמד לקבוצות נוספות בליגה מבהיר: "יש לי חוזה לעונה הבאה ואני אכבד אותו". לגבי טבריה: "שום תוצאה מול כפ"ס לא תפתיעה אותי"
מאת: אוהד רון | 23-05-2018 | 11:13

"יש לי חוזה לעונה נוספת ואכבד אותו", אמר צחי טיאר מאמנה של באקה אל גרבייה ששמו נקשר לקבוצות שונות. צחי אף הוסיף: "נהיה קבוצה חזקה בשנה הבאה וניכנס לפלייאוף".

 

על העונה החולפת אמר צחי: "עשינו סיבוב שני טוב! קיבלתי את הקבוצה עם 16 נקודות במחזור ה-15 והסיבות לא משנות, הקבוצה הייתה עם תפוקה של ירידת ליגה. לא הגדלנו את התקציב, החלפנו שחקנים בשחקנים וכל הקשקושים על תקציב גדול זה ספין של סוכנים קשקשנים שאני לא לוקח מהם שחקנים, והצלחנו לעשות סיבוב שני נהדר כשסיימנו את העונה במקום ה-8".

 

 

צחי טיאר, אחד המאמנים הטובים בליגה שלנו. צילום: רמי גרידיש.

 

עוד מוסיף צחי: "הבאנו למועדון שחקנים שבסיבוב הראשון לא היו וחששו לבוא לבאקה. לקח לנו זמן עד שנכנסו לכושר. אבל אחרי שנכנסו לכושר, הפסדנו רק לאום אל פאחם ואיכסל בתקופת השיא של הליגה, שהן היו טובות ויקרות מאיתנו בתקציב. השגנו תוצאות תיקו עם שפירא, הרצליה ועירוני טבריה, השגנו ניצחון על הפועל ירושלים ואין ספק שהקבוצה עשתה התקדמות גדולה בסיבוב השני".

 

על היישורת האחרונה של הליגה אמר צחי: "לראשונה הקבוצה קראה תיגר על הפלייאוף העליון. יצרנו עניין בעיר והחזרנו את הקהל, נכון שבסופו של דבר לא הצלחנו להגיע לפלייאוף ואלה שכן היו בפלייאוף היו טובות מאיתנו, אך בהחלט אפשר להגיד שהעונה הסתיימה כהצלחה". 

 

לקראת העונה הבאה: "בעונה הבאה נהיה טובים יותר ומאומנים יותר. המטרות לעונה הבאה הן להיות בפלייאוף ולמלא את האצטדיון בכל משחקי הבית. נעשה הכנה רצינית בפגרה, נשתדל להשאיר את הבסיס ולחזק את שאר הקבוצה".


מילה על משחק ההישרדות בין כפ"ס לטבריה: "במשחק אחד או שניים, ההבדלים בין תחתית הליגה לאומית וצמרת ליגה א' הם לא גדולים ושום תוצאה לא תפתיע אותי. כל הכבוד לטבריה שבעונה קשה מבחינה כלכלית עושים עונה מעניינת".

צחי טיאר, "נשאר בבאקה" (חגאג רחאל)

הוסף תגובה
תגובות
 1. צחי טייאר (רונן מאילת 23-05-2018, 12:18)
  מפרגן לטבריה.בהצלחה לצחי בבאקה עונה הבאה.
 2. ל רונן מאילת (יפו 23-05-2018, 13:21)
  נמאס לשמוע את הקישקושים שלך בכול כתבה , כס יפתחו אותכם ,טבריה קבוצה פח גנבתם עלייה מיפו תשאירו בליגה א 10 שנים , וכד דברים על יפו קודם תשתחוו
 3. ל רונן מאילת (יפו 23-05-2018, 13:21)
  נמאס לשמוע את הקישקושים שלך בכול כתבה , כס יפתחו אותכם ,טבריה קבוצה פח גנבתם עלייה מיפו תשאירו בליגה א 10 שנים , וכד דברים על יפו קודם תשתחוו
 4. ל רונן מאילת (יפו 23-05-2018, 13:21)
  נמאס לשמוע את הקישקושים שלך בכול כתבה , כס יפתחו אותכם ,טבריה קבוצה פח גנבתם עלייה מיפו תשאירו בליגה א 10 שנים , וכד דברים על יפו קודם תשתחוו
 5. דברן (בובה 25-05-2018, 21:44)
  איפה ומתי הצלחת, תייר מזדמן
חדשות
 • בגלל מגפת הקורונה, כל הליגות בישראל נדחו לתאריך לא ידוע. אתר גולר יעדכן על כל דבר חדש...רק בריאות!
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
"משבר הקורונה", האם לבטל את העונה או לסיים?
לבטל את העונה. שנה הבאה עונה חדשה.
לבטל את היורדות. ולעלות 2 קבוצות מכל מחוז.
לא לבטל. קבוצות השקיעו כסף רב כדי לעלות.
לא לבטל. הספורטיביות מעל הכל.
תוצאות