"מגרשים לא ראויים למשחק-ייסגרו"
כך אמר שלומי ברזל, דובר ההתאחדות לכדורגל לאחר שאתר 'גולר' פנה אליו על מצב המגרשים בליגות הילדים ונוער, לאחר שהאתר קיבל מספר פניות. עוד מוסיף שלומי: "כל שופט מעביר ביקורת על המגרש שבו שפט, אם המגרש לא ראוי למשחקים, הוא מעביר לבדיקת הוועדה אצלנו, והם לאחר בדיקה נוספת סוגרים את המגרש". המגרש בעוספיה, גבעת זאב ור"ג נסגרו מאותה סיבה. מחאת המגרשים עולה שלב!
מאת: אוהד רון | 25-02-2018 | 19:32

מחאת המגרשים עולה שלב! במהלך הימים האחרונים אתר 'גולר' קיבל מספר פניות בעיקר מהורים לילדים שמשחקים כדורגל, שהמגרשים בליגות הילדים השונות, חלקם לא ראויים למשחק בטח לא לילדים. הגדיל לעשות אחד ההורים שהעלה פוסט חמור עם תמונות ספציפיות על מגרשים גרועים שגורמים לפציעה. ברור לכולם שיש בעיית מגרשים חמורה בארץ, אבל לא יתכן שלא ישמרו על המגרש בצורה מינימלית...

 

פנינו לדובר ההתאחדות, שלומי ברזל שאומר: "כל מגרש בארץ לפני כל עונה עובר בדיקה וחייב אישור של הוועדה מטעם ההתאחדות לכדורגל, ושם בודקים האם המגרש ראוי למשחק או לא. אין מגרש שלא נבדק לפני תחילת כל עונה - וכל מגרש חייב להיות מאושר, כולל מצב הדשא. לפי התקנון, בליגה ג' אין חובה לדשא במגרש. כי יש מצוקת מגרשים מטורפת במדינת ישראל, והדילמה היא כזאת: או לסגור את המגרש ולא יהיה כדורגל בכלל או להשאיר את המגרש כדי שלפחות יהיה כדורגל והכוונה היא כמובן אם יש מצב שיתקנו. לא נעמיס לבוגרים או לקבוצת ילדים לשכור מגרש ואין להם תקציב גדול".

 

תמונה מאחד המגרשים. תמונה להמחשה בלבד. צילום: יח"צ.

 

עוד מוסיף שלומי ברזל: "במהלך העונה האגף של אישור מגרשים חי מדוחות שופט. כל משחק שמסתיים השופט מעביר דיווח על המשחק עצמו ועל המגרש. ואם השופט מסיים משחק ומציין בדוח שלו שהמגרש אינו תקין, יומיים אחר כך יוצא צוות שלנו לבדוק את המגרש וסוגר את המגרש או מאשר אותו, הכל בהתאם למצב המגרש. רק בשבוע האחרון המגרש בגבעת זאב נסגר, המגרש של ביתר ר"ג נסגר, המגרש בעוספיה נסגר, השבוע הגיעו דוחות לגבי המגרשים בכפר קרע ומרחבים ויצאו צוותים למגרשים, והם יאשרו את המגרש או יסגרו אותם. ברגע שאנחנו סוגרים מגרש הוא נכנס לשיזרוע לצורך העניין, ככה זה עובד. ועד שלא מגיע בודק מטעמנו, לא ישחקו על אותו מגרש כדורגל".

 

זה נשמע מעולה, והלוואי ויעבוד....

 

לסיכום שלומי מבקש: "אם ישלחו לי תמונות ממגרשים, אני יכול להיכנס לדוחות שופטים מהמשחקים האחרונים, ולשלוח לצוות שלנו שיחליטו האם לסגור את המגרש או לא, וזה יעזור מאד לצוות שלנו. וזה עובד בצורה מאד מסודרת. אם ישלחו אלינו תמונות, אני אעביר את התמונות לאחראי המגרשים שלנו ואמתין לדוח שלו לגבי אותו מגרש ספציפי, והכל יהיה במעקב שוטף וכולם ייהנו".

 

לסיכום, מצב המגרשים בארץ לא טוב, ואנחנו כאן כדי לעזור להתאחדות למעקב טוב יותר. ונמשיך לשלוח תמונות ממגרשים לקויים. 

 

שיהיה בהצלחה לכולם.

מחאת המגרשים עולה שלב!, עדיף שיסגרו את המגרשים ואז אולי מישהו ייקח אחריות וישפץ. צילום: יח"צ.

הוסף תגובה
תגובות
 1. ברזל אתה עובד על כולם (מאמן 26-02-2018, 02:30)
  בבועיינה נוגידאת ליגה ב צפון א השופט מצלם את המיגרש ושולח למשבץ ואומר לו בטלפון שהמיגרש לא ראוי לקיום המשחק וזאת פעם ראשונה שראיתי מגרש שלא ראוי אפילו למירעה עיזים ופרות ואדון המשבץ אומר לו תשב בשקט תקיים את המשחק בהצלחה ואחרי המשחק עשיתי בלגן ושלחתי את צילום המיגרש לכתב וואן ולעוד כמה חברים המגרש ניסגר מידית ביום ראשון בושה 2018 מגרשי כדורגל בליגות הנמוכות גועל נפש אחד גדול אדון ברזל תקום מהכיסא שלך ותגיע ליראות במו עינך את הגועל שלא נדבר על החדרים במיגרשים בליגה ב צפון אפילו התנאים בבתי הסוהר יותר טובים דיייי נימאסתם הרכבים של השחקנים נירשמים על דלתות השרותים ועל הקירות ברזל תבוא ליראות ותקבל זעזוע פעם אחת ואולי אז תעשה משהו ולא תדבר מתל אביב בפוזה של בוס שמחכה לקבל את המשכורת בתחילת החודש תתעורר כבר
 2. תבדקו את המגרש ב בן שמן ממש סכנה אין גדרות יכולים בקלות לפרוץ למגרש נא לטפל בד (שמיר 26-02-2018, 17:20)
 3. מגרש (מוטי 28-02-2018, 22:55)
  המגרש בשדרות קרית משה גבעת זאב מגרשים בושה עכשיו לסגור
 4. מגרש (מסעודה נריה 02-07-2019, 18:52)
  הקושי שגורמים אנשי ההיתאחדות אני רוצה לומר כאשר אני אומר ליגת חובבים אני אומר שרמת העיניין יורדת 50% ...חדר ההלבשה לשוטים 25 מטר 4מיקלחות רבותי אבל כניראה ההיתאחדות שוכחת שהמפתח זה ליגת חובבנים אים ראשי הקבוצות לא יתעוררו עוד ההיתאחדות ידרשו מיטה וגם לשופטים נמאסתם מושחתים
חדשות
 • ליגה ב' דרום א': יניב טבצניק ואיתמר בן דוד חתמו לעונה נוספת בבית דגן.
 • ליגה ג צפון: הפועל כרמיאל התחזקה באוהד עדי, מוחמאד סוואד והבלם הרן אלגרישי. המטרה במועדון היא לעלות לליגה ב.
 • ליגה ב צפון: איציקי דדון, מאמנה של מ.ס. טירת הכררמל- עוזב את המועדון. איציק כזכור העלה את המועדון החזק והגדול בטירה מ.ס. טירת הכרמל, וצפוי לחתום בקבוצה אחרת בליגה ב.
 • ליגה א צפון: הבלם עבד חמודי ממגדל כרום ממשיך עונה נוספת במועדון.
 • ליגה ב' דרום א': דודו חלף מאמן בני טייבה בעונה החולפת חתם בבית"ר ר"ג וחוזר למועדון לאחר עונה אחת .
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
האם מכבי יפו צריכה להימכר לאיש עסקים?
כן. הגיע הזמן לצאת הבינוניות.
כן. הלוואי ויפו תעלה ללאומית
לא. הנהלת המועדון תוביל אותנו לשנים יפות ללא כסף.
לא. המקסימום של יפו זה ליגה א.
תוצאות