עד שהגיע הכוכב(י)
הגרלת הסיבוב הראשון של משחקי הגביע סיפקה לנו מפגש מסקרן ופיקנטי שבו נחלת יהודה תארח בביתה את רו״ח תל אביב. רו״ח יוצאת כשידה על העליונה, מנצחת 3-1 ועולה לשלב הבא
מאת: גיא צמח | 03-09-2017 | 10:21

בשורותיה של נחלת יהודה משחק זיו סולומוביץ שחקנה אשתקד של רו״ח תל אביב, והיה אחד הגורמים העיקריים להישארות הקבוצה בליגה ב׳ במשחקי המבחן של הפלייאוף התחתון, אך למעשה מי שגנב את ההצגה הוא זקן השבט אורן כוכבי שעלה כמחליף וכבש צמד.

 

זיו סולומוביץ נגד קבוצתו לשעבר 

 

המשחק נפתח בלחץ של נחלת יהודה על שערה של רו״ח תל אביב. בדקה ה-3 ראינו נגיחה מ-7 מטר של יניב סבג שזעזעה את המשקוף. כאן מזג האוויר החם נתן אותותיו וקצב המשחק ירד, נחלת החלב לשלוט ורו״ח ניסתה לצאת למתפרצות. בדקה ה-39 יציאה לא טובה של שוער רו״ח סיימון סבאט, והכדור התגלגל לרגליו של רוני אוחנה שמ-10 מטר מול שער חשוף בעט מעל המשקוף.


בדקה ה-43 גיא טוביאק מקבל כרטיס צהוב לאחר דחיפה בלי כדור של שחקן יריב, עבירה מיותרת שלבסוף עלתה לטוביאק באדום. במחצית התבצע חילוף בשורות רו״ח, יצא יונתן פרידמן ונכנס יובל לוי הפעלתן שהוסיף הרבה מהירות וחוצפה למשחקה של רו״ח.

 

שלומי גולנזר מאמנה של רו"ח ת"א


בדקה ה-53 קיבלנו הצלה הרואית של סיימון שמתח את הגוף על מנת להציל בעיטה של יניב סבג מ-10 מטרים. חמש דקות עוברות וראינו חילוף די תמוה של דודי בכר שבחר להוציא דווקא את גיא יפת שהיה הטוב במגרש עד לרגע זה. בדקה ה-69 התבצע החילוף של המשחק - אורן כוכבי בן ה-44 וחצי נכנס במקום אורדן כהן. בדקה ה-83 ערך זיו סולומוביץ את הבכורה בקבוצתו החדשה.


המשחק המשיך באותה מגמה כשנחלת שולטת אך ללא איומים מסוכנים עד לדקה ה-83, כאשר שי גבאי הניף את רגל ימין  בבעיטת עונשין 18 מטר אלכסונית לבין חיבורי הקורות. וקובע 0-1 לנחלת יהודה.

 

שי גבאי מעלה את נחלת ליתרון 

 

כשהיה נראה שהמשחק יסתיים בתוצאה זו הגיעה הדקה ה-91 ובה שריקה די גבולית שהעניקה פנדל לרו״ח לאחר שיובל ספק הוכשל ספק נפל ברחבה. כאן החל המופע של כוכבי הותיק, פנדל מדויק לפינה השמאלית לא השאיר שום סיכוי לשוערה של נחלת יהודה וקבע 1-1. עד לסיום הזמן החוקי נשמרה התוצאה. הולכים להארכה!

 

בדקה ה-100 החמצה מסמרת שיער של זיו סולומוביץ שיכלה הייתה להכריע את גורל המשחק, הרמה אדירה של רוני אוחנה מצאה את סולומוביץ שמשני מטר מול השוער בעט מעל המשקוף. 3 דקות עוברות ובניגוד גמור למהלך המשחק, קיבלנו מתפרצת קטלנית של רו״ח, כדור ארוך נשלח לאלון לוין שמנסה להעביר רוחב לכוכבי, הכדור חוזר אליו לאחר שפגע באחד הבלמים ומ16 מטר אלכסונית שטוח חזק פנימה 2-1 לרו״ח.

 

 

בדקה ה-105 מקס גורטבוי בלמה של רו״ח מורחק בצהוב שני על דיבורים מיותרים בעקבות עבירה שנשרקה לטובת נחלת. את הבעיטה החופשית שוב לקח שי גבאי ושוב בעט נהדר אבל הכדור פגש רק את הקורה והחלק הראשון של ההארכה מסתיים. בתחילת החלק השני של ההארכה נחלת תקפה עם כל הכלים שיש לה אך לא הצליחה להשוות וכמאמר הקלישאה מי שלא כובש סופג, בדקה ה-108 כדור ארוך של הגנת רו״ח עבר בין 2 שחקני הגנה של נחלת ומ-20 מטר אורן כוכבי המצטיין במגרש מקשית באלגנטיות מעל השוער, 3-1 לרו״ח.

 

אבי ציוני וגדי סולומווביץ, שני הבעלים של רו"ח. גדי הקים השנה את צפרירים מחדש

 

חמש דקות לסיום וגם נחלת יהודה נשארה ב-10 שחקנים לאחר צהוב שני מיותר ואדום של גיא טוביאק, לאחר שהתקדם ולא שמר על 9 מטרים מכדור חופשי ליד נקודת הקרן. עד לסיום כוכבי יכול היה להשלים שלושער אך שער שכבש נפסל בטענת נבדל. בסיום 3-1 לטובת רו״ח תל אביב שפותחת את משחקיה הרשמיים ברגל ימין.

כוכב המשחק - אורן כוכבי

הוסף תגובה
תגובות
 1. כתבה נהדרת (רו"ח רו"ח 03-09-2017, 12:06)
  כל הכבודל גיא צמח! הכתבה ערוכה וכתובה בצורה מרשימה, כל הכבוד!
 2. יפת (יי 03-09-2017, 13:39)
  מאמן פחח מוציא תשחקן הכי טוב של נחלתת בלי יפת ראינו שאין כלום בהתקפה
 3. מה יפת (נמרוד 04-09-2017, 11:14)
  מעביר בלי הפסקה 30 פעם ולא מוסר זה יפה לעין לא יפה קבוצתי זה טוב לשכונה
 4. י (יאאאא 04-09-2017, 14:48)
  מאמן לא טוב דודי בכר איזה החלטות גרועות של בן אדם שרק עכשיו התחיל לילמוד כדורגל
 5. וו (וו 04-09-2017, 14:50)
  ל3 מה זה משנה מעביר בלי הפסקה השחקן הזה מושך אליו תשומת לב הכי יצירתי בקבוצה ראיתנו שאיך שיצא כל ההגנה של רואה חשבון היו חופשים פיתאום המגנים התחילו לעלות כל שניה
 6. מוזרר (יח 04-09-2017, 18:31)
 7. מוזר (י 04-09-2017, 18:32)
  החילוף הכי מוזר שראיתי מאמן זבלל מגיע לו
 8. יפת (אבי 04-09-2017, 21:58)
  יפת תפסיק להגיב פה !!! אתה רק הורס לעצמך וחבל מאוד ..
 9. אין התקפה בנחלת (נמרוד 04-09-2017, 23:25)
  השחקנים כבר מבוגרים אין מחץ ומהירות בהתקפה חלוץ אנמי מטייל כל המישחק רוני כבר לא אותו כוכב היחיד שמשחק זה יניב סבג חייבים להיתחזק עוד בלם חלוץ וקשר אמצע יצירתי
חדשות
 • ליגה א' צפון: דור חי חמו חתם בהפועל הרצליה.
 • ליגה א' דרום: גבריאל כהן ועומר ארצי חתמו בכפר שלם.
 • ליגה א' דרום:עבד אטרש קשר בני יפו חתם במחנה יהודה ומצטרף לאחיו תאמר אטרש המשחק בקבוצה.
 • ליגה א' דרום: איב עובדיה קשר ירמיהו חולון חתם בהפועל אזור .
 • ליגה א' דרום: ירין דג'אני קשר ביתר כפ"ס חתם בכפר שלם .
 • ליגה א' דרום: עידו גונן מהפועל ר"ג וגד מאור מהפועל כפ"ס חתמו בביתר כפ"ס.
 • ליגה א' דרום: אוראל חורב חתם בנורדיה ירושלים.
 • ליגה א' דרום: בקעת הירדן מתחמשת לקראת מאבקי ההישרדות מתן לוטטי,אלירן ג'ורג',מאור חלבי,אורן בן ציון,מהטבי ירין ועמית פרחי חתמו בקבוצה.
 • ליגה א' דרום: הקשר מאור אסור חתם במחנה יהודה עד לסוף העונה .
 • ליגה א דרום: אור אילוז, קשרה של מכבי יפו ומי שכבש 3 שערים בליגה חתם בבקעת הירדן.
 • ליגה א דרום: קשרה של שמשון כפר קאסם, עידו גונן חתם בביתר כפר סבא. ירין דגאני עובר מכפר סבא לכפר שלם.
 • משחק אימון: רובי חיפה גברה על הנוער של מכבי חיפה מליגת העל לנוער 1-2. לרובי כבשו דימה אוסיציי ואדיר מרדכי הצעיר מהנוער של רובי חיפה.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
באקה אל גרביה חייבים כספים לספקים שחקנים ועוד. האם יש להם זכות קיום או עדיף שיתפרקו?
לא. אין זכות קיום למועדון שחייב כל כך הרבה כסף
לא. מועדון שלא משלם חובות לא יכול לפתוח עונה חדשה
כן. לכל קבוצה יש זכות קיום גם אם יש הרבה חובות.
כן. הקבוצה תשלם את החובות ב"קרוב"
תוצאות