משחקי שישי יוצאים לדרך
משחקי שישי החלו,בלאומית המשחק המרכזי יפגיש את כפר סבא מול נס ציונה,בליגה א' השקמה מארחת את כפר יונה,מכבי אום אל פאחם את אסי גלבוע,כל השערים און ליין בלוח התוצאות,כי האיכות תמיד גוברת על הכמות.
מאת: מערכת גולר | 12-11-2010 | 10:15

משחקי השישי יוצאים לדרך ו"גולר" יהיה במשחקים המרכזים כדי להביא לכם את כל הסיפורים,התגובות וכמובן התמונות האיכותיות.

בליגה הלאומית נהיה במשחק המרכזי בין הפועל כפר סבא לסקצית נס ציונה,במשחקים נוספים בני לוד תארח את הכח עמידר ואילו אחי נצרת תארח את ראשון לציון.

בליגה א' דרום כמובן לא נפסח על המשחק המרכזי בין השקמה לכפר יונה,נהיה גם במשחקה של המוליכה נתיבות מול קרית מלאכי,בנחלת יהודה מול עמישב ועוד ועוד.

בצפון כל העיניים יופנו לקרב הצמרת בין מכבי אום אל פאחם לאסי גלבוע,גם על המשחק הזה לא נפסח.

בליגה ב במחוזות השונים,בית"ר כפר סבא תארח את שיכון ותיקים,מחנה יהודה את קרית אונו,קטמון את דימונה והמשחק המרכזי יערך בשעריים שם תארח מכבי המקומית את שיכון המזרח לקרב צמרת מרתק.

כל התוצאות הרבה לפני כולם החל מ 11:00 כאן באתר בלוח התוצאות החדיש שלנו.

הצטרפו אלינו לעוד שישי מרתק,ולא לשכוח שאיכות תמיד גוברת על הכמות...

 

משחקי יום שישי:

 

ליגה א' דרום:

11:00:הפועל מרמורק- בני אילת
12:00: השקמה -עירוני כפר יונה
12:30: מכבי יפו- הפועל ערד
13:00: מכבי עירוני נתיבות- מכבי קרית מלאכי
13:00: מכבי קרית גת- הפועל כפר שלם

13:00: בני טייבה- צפרירים חולון
13:30: מכבי יבנה- הפועל ירושלים
13:30: הפועל נחלת יהודה- מכבי עמישב
 

ליגה א' צפון:

11:30:  עירוני קרית אתא- עירוני טבריה
13:00: מכבי צור שלום- מ.ס אום אל פאחם
14:00: הפועל חדרה- הפועל כפר קנא
14:30: מכבי אום אל פאחם-אסי גלבוע
 

ליגה ב' דרום א':

12:00: הפועל בקעת הירדן- השרון נתניה
12:00: הפועל מחנה יהודה- הפועל קרית אונו
12:30: בית"ר רמת גן- הפועל אורנית
12:30: בית"ר פתח תקוה- מ.ס כפר קאסם
13:00: הפועל פרדסיה-אורתודוכסים יפו
14:00: בית"ר כפר סבא- שיכון ותיקים רמת גן
14:00: מ.כ אור יהודה- הפועל אזור


ליגה ב' דרום ב':

12:00: בית"ר מעלה אדומים- הפועל מרחבים
12:30: הפועל קטמון ירושלים- מ.ס דימונה
12:30: בית"ר גבעת זאב- הפועל מבשרת ציון
13:00: מכבי שדרות- מ.ס קרית גת
13:15: בני יצ'אלאל רחובות- מ.ס באר שבע
13:30: צעירי רהט- אורתודוכסים לוד
13:45: מכבי שעריים- שיכון המזרח
 

 

ליגה ב' צפון א':

13:00: מכבי עכו- מכבי כפר סמיע
14:00: הפועל סכנין- הפועל שפרעם
14:30- בני ג'דידה- אחוה חיפה

14:30: בית"ר נהריה- הפועל כאוכב
14:30: הפועל כפר סמיע- הפועל נהריה


ליגה ב' צפון ב':

12:30: הפועל בית שאן/מסילות- הפועל אום אל גאנם נין
13:00: הפועל איכסל- עירוני נשר
13:30: הפועל ערערה- מ.ס גבעת אולגה
14:15: מכבי אור עקיבא- איחוד בני בקה
14:30: מכבי עירוני טירת הכרמל- מ.ס כפר קמא

 

ליגה ג' תל אביב:

11:15: הפועל רמת ישראל- בית"ר עירוני אריאל
12:00: הפועל מ.כ גבעת שמואל- רו"ח תל אביב
12:00: מ.כ בינלאומי תל אביב- בית"ר עזרא

12:00: בית"ר אורנית- מ.ס צעירי אלהושלה
13:30: גדנ"ע תל אביב - ברית ספורט מעוף
 

ליגה ג' מרכז:
12:00: הפועל רמלה- עוצמה חולון
12:45: עירוני בית שמש- מ.כ מכבי ירוחם
13:15: עירוני בית דגן- מ.ס ראשון לציון
13:30: מכבי באר יעקב- מכבי רחובות
13:30: אליצור יהוד- מ.ס חבל מודיעין
14:00: הפועל מצליח- הפועל טירת שלום
 

ליגה ג' שומרון:

11:30: מ.ס פרדס חנה כרכור- הפועל מועאויה
12:15: הפועל בני פרדיס- מכבי ברקאי
12:30: מכבי נוה שאנן אלדד- מכבי פרדיס
14:30: מ.ס כבביר- בית"ר פרדס חנה
 

ליגה ג' שרון:

12:00: עירוני מודיעין- מ.כ בני רעננה
13:30: שמשון כפר קאסם- הפועל הוד השרון
13:30: מ.ס טירה- מ.ס בני קלנסואה
14:00: עליה כפר סבא- מ.כ כפר קאסם
 

האם מחנה יהודה תחגוג גם מול קרית אונו?.(צילום:לירן דורף)

 

 

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • ליגה א צפון: עירוני קרית אתא זכתה בניצחון טכני על באקה אל גבריה בתוצאה 3-0, לאחר שבאקה לא הופיעה למשחק.
  • הקשר ניב בן יוסף, חתם בהפועל "אדומים" אשדוד. בן יוסף גדל במחלקות הנוער של מ.ס אשדוד, ופתח את העונה במכבי "קביליו" יפו
  • ליגה א צפון: בני זלפה תארח את מגדל העמק יום שני.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
המשחקים בליגה הוקדמו, האם זה משפיע על הקהל?
כן. משפיע מאד. אנשים עובדים בשעות האלה
כן. משפיע, ילדים ונוער לומדים בשעות האלה.
לא משפיע. שבת נכנסת מוקדם.
לא. תענוג לשחק בשישי בצהריים.
תוצאות