אוהד מארח את אשר עזרן: תחזית ליגה א' דרום מחזור 28
השבוע החלטתי לארח את אשר עזרן, מנכ"ל כפר שלם, ואיש כדורגל ידוע ובכיר בליגות הנמוכות. אשר שמכיר את הליגות מצוין חושב שנס ציונה תנצח את כפר קאסם, יבנה את קרית גת ויפו ינצחו את הוד השרון. לדעתו יפן יכולה להפתיע את הלאומית בסוף הפלייאוף. אבל השאלה האם יגבור עליי בתחזית השבוע? ארוחה ב"לזרוביץ"- בר המסעדה השמייח בראשון לציון- מובטח למנצח... שווה להתאמץ!
מאת: אוהד רון | 12-04-2018 | 15:39

אשר עזרן, מנכ"ל הפועל כפר שלם והבעלים של בני יהודה חופים, ואיש כדורגל שמכיר את הליגות הנמוכות אולי יותר טוב מכל אחד אחר. מה אתה חושב על העונה בליגה א?

"יש לנו עונה מאוד מעניינת ושקולה לדעתי. חוץ מהעולה שסגרה את הסיפור מוקדם מהרגיל, יש מאבק צמוד בין 6 קבוצות על הפלייאוף שעד המחזור האחרון נדע סופית את העולות. לדעתי מי שתצטרף ליבנה הן יפו, חולון וכפר שלם. דימונה תצטרף להוד השרון ולמבחנים תלך מחנה יהודה".

מה אתה חושב על העונה שלכם בכפר שלם?

"הייתה לנו עונה עם הרבה עליות וירידות. לקראת סוף העונה הקבוצה קצת התייצבה ואנחנו רואים את התוצאות האחרונות בהתאם. ונקווה שנגיע לפלייאוף".
 

נס ציונה אלופים. אבל האם ישחקו על הכבוד מול כפר קאסם? צילום: אלעד ירקוני.

 

ונעבור למשחקים:

מ.ס. דימונה-מכבי שעריים, דימונה, 13:00

אוהד: איזה משחק אש יש לנו בדימונה השבוע! דימונה עדיין כועסים על שעריים, שלטענתם הפסידו במכוון למחנה יהודה לפני מספר מחזורים. ניצחון של דימונה ושעריים יהיו בסיכון ירידה ממשי. ניצחון של שעריים ויש מצב טוב שדימונה יורדת ליגה רשמית השבוע. לדעתי הלחץ של דימונה לא יניב פרי בדקות הפתיחה ושעריים ימשכו את המשחק עד דקה 60 ללא ספיגה ויצליחו לעקוץ אחד ולפרק את דימונה. הימור שלי: שעריים ינצחו רק בגלל הסבלנות שתהיה להם.

אשר: משחק ההזדמנות האחרונה של דימונה, וגם ההזדמנות האחרונה של שעריים לברוח מהתחתית כי הפסד שלהם והם יגיעו למבחנים בסוף העונה. הימור שלי: המשחק יסתיים בתיקו. מקווה ששעריים יישארו בליגה, יש להם קהל גדול ותומך ולדעתי הם יישארו.

 

ההזדמנות האחרונה של שלומי עמר לברוח מהתחתית. הפסד והם עלולים גם לרדת.. (מני בן ארי)

 

הפועל מחנה יהודה-הפועל כפר שלם, מושבה-סינטטי, 13:00

אוהד: מחנה יהודה במומנטום מצוין לאחרונה. הם משחקים בבית במושבה, במגרש שיש להם עדיפות כמעט על כל קבוצות הליגה. כפר שלם באים לשחק כדורגל יפה עם הרבה שערים, אבל במגרש כזה קשה לשחק כדורגל וקשה עוד יותר לכבוש. הימור שלי: המשחק יסתיים בתיקו ללא שערים.

אשר: משחק שקובע לשתי הקבוצות. אנחנו רוצים פלייאוף עליון ומחנה רוצים לברוח מהמקום נ-14 שמוביל למבחנים. לדעתי יהיה משחק שקול וקשה במיוחד כשהמשחק הוא בסינטטי במושבה. הימור שלי: אני מאמין שאנחנו ננצח את המשחק ונעשה צעד חשוב לקראת הפלייאוף. 

 

(אביחי יחיא והפאוץ' הכל כך מפורסם. יגיע עם כפר שלם לפלייאוף? (צילום: איתן ידגר

 

מכבי יפו-הפועל הוד השרון, שכונת התקווה, 15:00

אוהד: הפתעת העונה מיפו מוכיחים כל שבוע שהם ראויים למקום גבוה בפלייאוף. הוד השרון חולמים על חוף הים כבר, והיו שמחים לסיים את העונה הזאת כבר מזמן. הימור שלי: מכבי יפו תנצח בקלות. 

אשר: הבאנקר של השבוע! יפו ינצחו ויבטיחו את הפליייאוף השבוע. לדעתי יפו הקבוצה הכי מאומנת מקבוצות הפלייאוף, ולדעתי הם יגיעו עד הסוף בפלייאוף ויכולים להפתיע אפילו קבוצה מהלאומית. הימור שלי: ניצחון של יפו.

 

אורי קרגולה, יגיע עד למשחקים מול הלאומית? אשר עזרן מפרגן...(אלעד ירקון)

 

הפועל הבקעת הירדן-ביתר כפ"ס, מושב תומר, 15:00

אוהד: איזה חלק התקפי מעולה יש לבקעת הירדן, כייף לראות אותם משחקים. התקפה מהירה שמייצרת כל הזמן מצבים, אך הבעיה של הבקעה זה הנאיביות. כפ"ס זאת עוד קבוצה שחולמת על חוף הים. אכזבה ענקים יש בכפ"ס במחזורים האחרונים אבל למזלם הם בחוף מבטחים. הימור שלי: בקעת הירדן תנצח ללא קושי.

אשר: משחק לפרוטוקול בלבד. שתי קבוצות שסיימו את העונה, המגרש בבקעת הירדן קשה מאד ולדעתי הביתיות תנצח. הימור שלי: בקעת הירדן ינצחו.

 

הכח ר"ג-הפועל אזור, וינטר, 15:00

אוהד: הכח נתנו 4 לכפ"ס בשבוע שעבר וכנראה הבטיחו הישארות בליגה, אזור גברו בניצחון ענק על נס ציונה. שתי קבוצות שסיימו את העונה. אזור קבוצה יותר טובה וראויה לניצחון גם במשחק הזה. הימור שלי: ניצחון לאזור.

אשר: משחק פחות מעניין השבוע. לאחר הניצחון היפה שהכח עשו על כפ"ס בשבוע שעבר, הם ימשיכו במומנטום וינצחו את אזור גם. הימור שלי: ניצחון להכח.

 

קבוצתו של יוסי חכים טובה יותר מהכח (מני בן ארי)

 

סקציה נס ציונה-מ.ס. כפר קאסם, נס ציונה, 15:00

אוהד: המשחק של המחזור! נס ציונה האלופה הגאה אין לה על מה לשחק מעבר לכבוד שלה ולא להתבזות, כפר קאסם חייבים ניצחון כדי להיכנס אולי לפלייאוף. השבוע ראיתי את אוהד אדלשטיין, הוא נחוש כל כך בניצחון קבוצתו שרק מלראות אותו הבנתי שכפר קאסם באים בכל הכח לנצח. אני חושב ומאמין שהם חייבים לנצח, אבל נס ציונה בבית לא יוותרו וינצחו למרות הרצון של כפר קאסם. הימור שלי: ניצחון לנס ציונה.

אשר: משחק מאוד מעניין לדעתי. כפר קאסם חייבים לנצח אם הם רוצים להגיע לפלייאוף. נס ציונה לאחר ההפסד לאזור יהיו חייבים להראות רצינות וינצחו את כפר קאסם, הימור שלי: ניצחון לנס ציונה. בהזדמנות זאת אני רוצה לאחל לנס ציונה בהצלחה בליגה הלאומית וכל הכבוד לעופר טסלפפה שהוכיח שהוא מאמן מספר אחד בפור על כל הליגה. 

 

עופר טסלפפה, המאמן הטוב בליגה! (מני בן ארי)

 

מכבי יבנה-עירוני קרית גת, יבנה, 13:00

אוהד: שכונת יבנה לא מפסיקה להכות בנו. השבוע התברר שהכוכב הכי גדול שלהם תומר בן חיים כנראה ומושעה. לא מבין מה קורה שם ואיפה בעל הבית שיעשה סדר בקבוצה כי זה מנוהל כמו בשכונה. קרית גת חייבים לנצל את זה ולנצח. יהיה להם קשה כי יבנה חייבים לנצח ולהשתיק את המערכת. הימור שלי: המשחק יסתיים בתיקו. 

אשר: משחק מאד מסקרן. קרית גת לא רוצים להסתבך אבל הם מסובכים וחייבים לנצח, כי הפסד שלהם יכול לגרור אותם למשחקי המבחנים. יבנה צריכים להתכונן לקראת הפלייאוף ולנצח. הימור שלי: מאמין שיבנה ינצחו כי הם קבוצה מאד חזקה עם סגל שחקנים מצוין. 

 

ביתר נורדיה-ירמיהו חולון, יום א טדי, 12:15

אוהד: חולון ונורדיה הן שתי קבוצות מהיותר טובות שיש בליגה א'. אני נהנה לראות את שתי הקבוצות האלה משחקות. נורדיה וחולון רוצות וצריכות ניצחון כדי להיכנס לפלייאוף. הימור שלי: זה יהיה קשה מאד לשתי הקבוצות ולכן אני חושב שיסתיים בתיקו. 

אשר: מאבק ישיר על המיקום בפלייאוף. נורדיה עושים עונה מצוינת מאז שגניש הגיע ועושה עונה יפה עם תוצאות טובות ויש להם סיכוי טוב להגיע לפלייאוף בעונה הראשונה בליגה א'. חולון גם בעונה אדירה שלדעתי יהיו בפלייאוף. משחק שקול לכל הדעות. הימור שלי: תיקו.

 

מילה לסיום: "שיהיה בהצלחה לכולם, שבת שלום". 

אוהד מארח את אשר עזרן: תחזית ליגה א' דרום מחזור 28

הוסף תגובה
תגובות
 1. תחזור ליפו (לאשר 12-04-2018, 19:26)
 2. אשר זה הסמל הגדול שלנו תחזור (יפואי 12-04-2018, 19:27)
 3. אשר עזרן תחזור הביתה (יפואי 12-04-2018, 19:45)
 4. אשר עזרן תחזור הביתה (יפואי 12-04-2018, 19:45)
 5. אשר עזרן תחזור הביתה (יפואי 12-04-2018, 19:45)
 6. אשר עזרן תחזור הביתה (יפואי 12-04-2018, 19:45)
 7. אשר עזרן תחזור הביתה (יפואי 12-04-2018, 19:45)
 8. תחזור הביתה אשר (יפואי 12-04-2018, 19:45)
 9. שנה הבאה הוא חוזר ובגדול (אחד שיודע 12-04-2018, 20:59)
 10. לא חוזר (איקו 12-04-2018, 23:55)
  אשר לא חוזר ולא כלום טוב לו בכפר ביפו לא העריכו אותו מספיק והם יודעים שהם הפסידו אחלה אשר עושה אחלה
 11. לא נשכח (ציקו 13-04-2018, 07:16)
  סקציה חייבים לנצח את כפר קאסם חייבים להחזיר להם על העונה שעברה
 12. חן חן למפרגן (שמעון כהן-רמת השרון 13-04-2018, 08:40)
  תודה לאשר על הפירגון ליפו ושלא תחשבו שקל לפרגן . קשה לנו לפרגן לאחרים ואפילו לקרובי משפחה למרות שהפירגון אינו עולה כסף. אז תודה לך מר עזרן ולא נשכח לך את תרומתך בתקופת העבודה במכבי י יפו
 13. הרג אותנו אשרן (יפואי 13-04-2018, 10:08)
  כמה נאחס
 14. אשרן (לנדו 13-04-2018, 10:41)
  יא מנחוס !
 15. בדיחה (המוכתר 13-04-2018, 13:01)
  אשר מה אתה עושה הפוך על הפוך,אתם מתכוונים למכור את המשחק למחנה ,מכירים את יחיה הגיע הזמן שויצמן יער יעשו משהו
 16. לפי התוצאות עד עכשו,נקרה הזוי (מאיר 13-04-2018, 14:27)
  שתי קבוצות.תחתית מביסות קבוצות צמרת. הבנתם את זה?
 17. למןכתר (אוהד יפו 13-04-2018, 18:28)
  לך דחוף אצבע עמוק ימוכתר עלק מוכרים את המשחק לא הבנת עדין אין יותר מכירות בכפר שלם לעולם ולא
 18. אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו (RAMI 14-04-2018, 14:27)
  אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו. אוהד, תמשיך עם הימורי הבתים שאתה מהמר. אפס. רק שתדע, כל אלה שאתה מלקק להם ונפגש איתם בניגוד לרצונם, שמים עליך פס ארוך. דביל לייצן.
 19. אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו (רם 14-04-2018, 14:29)
  אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו. אוהד, תמשיך עם הימורי הבתים שאתה מהמר. אפס. רק שתדע, כל אלה שאתה מלקק להם ונפגש איתם בניגוד לרצונם, שמים עליך פס ארוך. דביל לייצן.
 20. אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו (רם 14-04-2018, 14:29)
  אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו. אוהד, תמשיך עם הימורי הבתים שאתה מהמר. אפס. רק שתדע, כל אלה שאתה מלקק להם ונפגש איתם בניגוד לרצונם, שמים עליך פס ארוך. דביל לייצן.
 21. אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו. (רם 14-04-2018, 14:29)
  אוהד רון, היה שחקן ליגה ג' ופחות מזה, היום בא עם פלטפורמה קטנה ומחפש לחשוף את עצמו. אוהד, תמשיך עם הימורי הבתים שאתה מהמר. אפס. רק שתדע, כל אלה שאתה מלקק להם ונפגש איתם בניגוד לרצונם, שמים עליך פס ארוך. דביל לייצן.
 22. אוהן רון יא עירקי מכוער (רם 14-04-2018, 14:30)
חדשות
 • ליגה ב דרום א: המשחק בין גת לשמשון ת"א נדחה ליום שלישי 2.4 עקב בקשת המשטרה.
 • ליגה א צפון; הפועל אום אל פאחם ניצחה את הפועל מגדל העמק 3-0 משערים של משה בן לולו, ריף מסיקה ומוחמד גברין. פאחם מובילה את הטבלה ב 10 נקודות הפרש מהשניה בטבלה באקה אל גרביה.
 • אתר גולר משתתף בצערו של אילן ושרון סוויסה על לכתה בטרם עת של אמם. ההלויה תתקיים היום, יום ראשון, בשעה 16:00 בנצרת עלית. יהיה זכרה ברוך. שלא תדעו עוד צער.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
האם קבוצה שלא משתפת פעולה עם אתר גולר, תקבל סיקור?
לא. אם הן לא מכניסות צלמים של גולר למגרש, לא יקבלו סיקור.
לא. יש קבוצות שלא מגיעה להן סיקור בכלל
כן. לכל קבוצה יש זכות לקבל סיקור
כן. אתר גולר לא אובייקטיבי
תוצאות